اخبار روز داخلی

افزایش هزینه ها برای کسانی که خودرو پیش خرید کرده اند

اگر جزو کسانی هستید که در سال قبل خودرو پیش‎خرید کرده اید باید به زودی منتظر دریافت دعوت نامه ها و همچنین پرداخت ما به التفاوت برخی از هزینه ها نسبت به سال قبل باشید. در نیمه اول اسفند امسال با اعلام رئیس قوه قضاییه نرخ جدید دیه افزایش زیادی داشت به طوری که به 270 میلیون تومان رسید.

پیش فروش خودرو
پیش فروش خودرو

همین امر باعث شده است که بیمه های شخص ثالت افزایش چشمگیری داشته باشند. پرداخت هزینه بیمه شخص ثالث که در سال اول بر عهده خود کمپانی است با افزایش حدود 20 درصدی مواجه شده است و در کنار اینها هزینه هایی همچون صدور کارت هوشمند، هزینه پست و … نیز افزایش پیدا کرده است.

پیش فروش خودرو
پیش فروش خودرو

این افزایش مبلغ برای اتومبیل های دو خودروساز بزرگ و برای هر دستگاه سواری حدود 470 هزار تومان و وانت ها 504 هزار تومان تعیین شده است. اما نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که این مبلغ مابه‌التفاوت برای تمامی تعهدات تکمیل وجه شده قطعی و پیش‌فروش در نظر گرفته شده است و اگر این مبلغ از محل سود تاخیر قرارداد تامین نشود، مشتریان می‌بایست آن را پرداخت کنند.

پیش فروش خودرو
پیش فروش خودرو

از این رو مشتریان می‌توانند برای آگاهی از از جزئیات پرداخت مبلغ مابه‌التفاوت با نمایندگی محل ثبت‌نام خودرو خود تماس بگیرند.

در پایان باید یادآور شد از سوی ایران خودرو برای مالکین اتومبیل هایی نظیر دانگ‌فنگ اچ‌سی‌کراس، پژو 207 اتوماتیک، سوزوکی گرند ویتارا و پژو پارس تحویل شهریور و خرید فوری بهمن و اسفند ماه دعوتنامه ها در حال ارسال هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا