اخبار روز دنیای موتورسیکلت

آزمایش نمونه اولیه موتورسیکلت دوکاتی Ducati MotoE

ویدیویی که اولین تصاویر ازآزمایش نمونه اولیه موتورسیکلت دوکاتی Ducati MotoE را در حال نمایش نشان می دهد. با رسانه صنعت خوردو motoroil.ir همراه باشید.

از زمان اولین آزمایش پیست، که در پیست جهانی Misano در دسامبر 2021 انجام شد، توسعه اولین دوچرخه الکتریکی دوکاتی از طریق تجزیه و تحلیل داده‌های جمع‌آوری‌شده، پیشرفت‌های فنی و آزمایش‌های متعددی که در داخل و در مدارهای اصلی موتورسیکلت انجام شده است، بی‌وقفه پیش رفته است.

همانطور که گزارش شده است، Ducati دوچرخه های واحد را برای Moto-E از سال 2023 ارائه خواهد کرد. اولین تصاویر از دوچرخه الکتریکی V21L قبلا منتشر شده است و اکنون اولین مواد از آزمایشات در پیست مسابقه وجود دارد.

توسعه پیشرفته این موتورسیکلت برقی

توسعه V21L دوکاتی، اولین موتورسیکلت الکتریکی خود، در حال پیشرفت است. البته کار در پس زمینه و به استثنای عموم انجام شد. با این حال، اکنون یک بینش کوچک از وضعیت فعلی دوباره ارائه می شود.
آزمایش‌هایی در مسیرهای مسابقه مختلف برای جمع‌آوری داده‌ها، بررسی پیشرفت توسعه و تعیین جهت توسعه بیشتر انجام شد.

تست های الکس دی آنجلیس

Ducati V21L 6

الکس دی آنجلیس دوباره به عنوان راننده آزمایشی فعال شد. در ویدئویی که اکنون منتشر شده است می توانید او را در حال آزمایش نمونه اولیه الکتریکی MotoE ببینید. بازخورد او تأثیر تعیین کننده ای در توسعه دارد. او در پیست مسابقه ایتالیایی Vallelunga رانندگی کرد.

دوکاتی کورس و تیم توسعه محصول دوکاتی از نزدیک روی این پروژه کار می کنند تا یک موتورسیکلت الکتریکی با کارایی بالا تولید کنند که وزن مثال زدنی برای این بخش ارائه دهد.

آغاز دوران برق

دوکاتی این پروژه را آغاز دوران الکتریکی خود می داند. این امر آن را به یک قدم مهم در تاریخ شرکت تبدیل می کند.

البته، این دوچرخه همچنان بیشتر توسعه خواهد یافت، زیرا هنوز تا شروع MotoE در سال 2023 زمان باقی مانده است. آنها می‌خواهند در چند ماه آینده پیشرفت بیشتری را گزارش کنند.

روبرتو کان، مدیر eMobility Ducati: «از زمانی که برای اولین بار با نمونه اولیه Ducati MotoE وارد پیست شدیم، کار توسعه روی پروژه هرگز متوقف نشد، حتی برای یک لحظه. کار سخت کل تیم با پیشرفت مداوم نتیجه می دهد که ما را بسیار راضی می کند. تنها در چهار ماه، نمونه اولیه ما بازخورد مثبتی در مورد برخی از مهم ترین مدارهای ایتالیایی ارائه کرده است. هنوز کار زیادی در پیش داریم، اما مسیر قطعا درست است.»

منبع: motorcyclenews

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا