اخبار روز دنیای موتورسیکلت

معرفی موتورسیکلت ترِیسر 700 از کمپانی یاماها

ترِیسر 700 ، همزاد سفری اسپرت FZ-07 / MT-07 محسوب می‌شود که با قیمت پایه‌ای در محدوده 7.900 یورو، پایین‌تر از FJR1300 و FJ-09 در رده اسپرت‌ تورینگ های یاماها قرار می‌گیرد.

به گزارش رسانه خبری موتور اویل (Motoroil) موتور ترِیسر 700 نسخه 8 دارای قدرت 78 اسب بخاری پیشرانه FZ-07 است و حجم باک نیز در آن به 17 لیتر رسیده هست.

همچنین در کنار یک سری تغییرات ظاهری متناسب با کلاس اسپرت‌تورینگ و در نظر گرفتن محفظه‌های بار آپشنال 20 و 39 لیتری برای آن (یکی کناری و دیگری پشت زین) تخصصی سازی شده است. همچنین فاصله بین دو محور و ارتفاع زین به نسبت FZ-07 که مدل قدیمی‌تر است هم افزایش یافته تا هندلینگ بهتری نسیب راننده شود.

ترِیسر 700
ترِیسر 700

همکاری دو رقیب دیرینه برای ساخت اسکوتر

هوندا و یاماها بحث پیرامون همکاری در جهت توسعه مشترک اسکوترهای 50 سی‌سی و مدل‌های الکتریکی برای بازار ژاپن را مطرح کرده‌اند. این همکاتری ابتدا با تولید دو اسکوتر Tact و Giorno هوندا تحت برند یاماها و نام‌های جدید Jog و Vino آغاز می‌شود و سپس همکاری برای توسعه مشترک نسل آینده هوندا Benly و یاماها Gear آغاز خواهد شد. فاز بعدی نیز توسعه مشترک اسکوتری تمام الکتریکی با تمرکز بر افزایش بُرد پیمایش، ارتقاء توان عملکردی و کاهش زمان شارژ خواهد بود.

اسکوتر

پیشنهاد سردبیر:با مشخصات هارلی دیویدسون برقی بیشتر آشنا شوید

معرفی پادشاه خیابان  از هارلی دیویدسون

 Road king نام موتورسیکلتی از کمپانی هارلی است که پیشرانه 1745 سی‌سی آن با ترکیب V شکل قادر است خروجی 88 اسب‌بخاری با گشتاور 111 نیوتن‌متری را در اختیار راکب این موتور قرار دهد.

هارلی دیویدسون

این محصول هارلی دیویدسون اگرچه یک مدل 2018 محسوب شده اما طراحی جدیدی  نسبت به نسل قبل برای آن صورت نگرفته و در نگاه اول شما با یک موتورسیکلتی که طرحی قدیمی دارد رو به رو می‌شوید. ظرفیت باک آن باتوجه به حجم موتور چهارسیلندر آن 22.7 لیتر است و وزن آن هم  به 379 کیلوگرم می‌رسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا