اخبار روز دنیای موتورسیکلت

سریع ترین موتورسیکلت هایبریدی دنیا

تا به حال موتورسیکلت‌هایی که ای پیشرانه‌های هایبریدی استفاده می‌کنند را دیده‌اید؟

LS218
LS218

کمپانی Lightening Motorcycle در ساخت موتورهای برتر هایبریدی سابقه درخشان و البته طولانی دارد. برای توجه بیشتر تنها کافی است بدانید که در چند سال اخیر رکورد سریعترین موتورسیکلت هایبریدی جهان، تمام و کمال در دست این کمپانی بوده است و با معرفی مدل LS218 توانسته دوباره نام خود را بر سر زبان‌ها بیاندازد.

پیشرانه موتورسیکلت LS218

این موتورسیکلت قادر به کسب سرعتی بالغ بر 352 کیلومتر است که می‌تواند در عرض تنها 2.5 ثانیه از حالت سکون به سرعت یکصد کیلومتر بر ساعت برسد و از نظر شتاب باید گفت با سرعترین موتورسیکلت بنزینی دنیا که همان H2R باشد که بیش از 300 اسب بخار قدرت دارد برابری می‌کند. باتری‌های غول‌پیکر آن قادر هستند بیش از 200 اسب‌بخار قدرت و 272 نیوتن‌متر گشتاور تولید کنند.

آپشن های موتورسیکلت LS218

 LS218 
LS218

گقتنی است این موتورسیکلت‌ از آپشن‌هایی نظیر سیستم تعلیق تنظیم شونده، کنترل پایداری، دیسک‌های ترمز 320 میلی متری و همچنین رینگ‌های منیزیومی سود می‌برد. باتری‌های این موتورسیکلت برای شارژ کامل تقریباً  به ۲ ساعت کامل زمان احتیاج دارند که البته در کنار این موضوع سیستم شارژ سریع باتری نیز به کار گرفته شده است که قابلیت شارژ باتری را ظرف مدت زمان ۳۰ دقیقه فراهم می‌آورد.

LS218 
LS218

در ضمن با یک بار شارژ کامل می‌توانید با سریع‌ترین موتورسیکلت هایبرید دنیا مسافتی بالغ بر 300 کیلومتر را با سرعتی متوسط و البته به دور از هیجان داشته باشید، زیرا در غیر این صورت باتری این موتورسیکلت افسانه‌ای تنها در عرض یک ساعت تمام می‌شود! نکته دیگری که در مورد این موتورسیکلت باید گفت این است که قیمت آن در حدود 45 هزار دلار تخمین زده می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا