اخبار مسابقات

فراری 812 با تیونینگ نوویتک روسو

ابتدای سال جدید میلادی تیونینگ کار بزرگ و معروف فراری در دنیای خودرو کیت مدنظر خود با پیشرفته‌ترین تغییرات آئرودینامیکی ممکن را برای فراری 812 سوپرفست معرفی کرد. حالا نوویتک روسو برای این اسب سرکش مارنللو کیت بدنه پهن‌تری را در نظر گرفته است که در ادامه بیشتر به مشخصات فنی این خودرو خاص خواهیم پرداخت.

فراری 812

طراحی بدنه فراری 812

این شاهکار نوویتک روسو نسبت به بدنه اصلی 812 سوپرفست، اسب مارنللو را 14 سانتی متر عریض‌تر می‌کند. ضمن اینکه باید گفت این افزایش پهنا تنها در قسمت عقب 812 رخ داده است و برای قسمت جلویی خودرو نیز گلگیرها 7 سانتی متر پهن‌تر شده‌اند.

این گلگیرها به نحو قابل توجه‌ای ضریب پسار 812 را کاهش داده‌اند تا جریان هوا با کمترین اصطکاک ممکن از روی بدنه خودرو عبور کند. همچنین باید اذعان کرد این گلگیرها می‌توانند بنا به سفارش مشتری از جنس تماماً کربن برای 812 مهیا شوند و با رنگ‌های براق یا مات با توجه به سلیقه مشتری تزئین می‌شوند.

فراری 812
فراری 812

علاوه بر این تغییرات بزرگ در بدنه فراری شاهد یک بال بسیار بزرگ در انتهای 812 هستیم . حتی برای اثر گذاری بیشتر نیروی داون فورس یک اسپویلر نیز در بالای شیشه عقب در نظر گرفته شده و به همه اینها باید دیفیوزر تخصصی نوویتک روسو را هم اضافه کرد که در عین زیبایی عملکرد بسیار بالایی دارد.

رینگ‌های 21 اینچی در جلو و 22 اینچی در عقب این خودرو نیز کاملاً خودنمایی می‌کنند ضمن اینکه فورجکاری شده و به رنگ‌های مات و براق برای مشتریان این اسب فراری قابل انتخاب هستند.

پیشرانه فراری 812

در مورد پیشرانه و قلب تپنده N-largo باید گفت بلوک 12 سیلندر آن توانایی تولید 829 اسب بخار نیرو و همچنین 751 نیوتن متر گشتاور خروجی را دارد. شتاب صفر تا صد کیلومتر این خودرو نیز در حدود 2.8 ثانیه اعلام شده است که در نهایت می‌تواند 812 به حداکثر سرعت 345 کیلومتر در ساعت دست پیدا کند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا