اخبار مسابقاتخودروهای جدید
موضوعات داغ

2022 Acura MDX Type S نسخه آزمایشی خود را نشان می دهد.

2022 Acura MDX Type S پوست خود را پیش از Pikes Peak نشان می دهد.

این بیشتر یک تیزر است تا فاش این نسخه از Acura، اما بالاخره تیپ S را بدون کم و کاست مشاهده می کنیم. Acura MDX جدید در دسامبر سال 2020 با قول پیوستن تیپ S اسپرت در سال 2021 آغاز به کار کرد. در حقیقت Acura حتی در اولین رونمایی از پیش نمایش این خودرو، آماری از قدرت پیشرانه خود را به ما ارائه داد. اما از ارائه جزئیات و عکس ها کوتاه آمد و آن ها را مخفی نگه داشت. با توجه به اینکه Acura برای صعود افسانه ای از پله های ترقی، در اواخر ماه ژوئن به Pikes Peak رفت، تیپ S را با پنهان کردن ظاهرش، به عنوان یک وسیله نقلیه یدک کش برای یکی از دو اتومبیل مسابقه ای جدید TLX Type S معرفی کرد.

2022 acura mdx type s with pikes peak cars

ما می گوییم مخفیانه زیرا Acura فقط چند عکس خارجی از MDX اسپرت را برای مطالعه در اختیار ما قرار داده است. علاوه بر این، هنوز اطلاعات خیلی جدیدی برای به اشتراک گذاشتن وجود ندارد، اگرچه Acura قول داده است که در اواخر سال جاری نحوه فروش MDX Type S افشای کامل می یابد و اطلاع رسانی می شود. به عنوان یک خلاصه گویی، تیپ S دارای یک توربوشارژ 3.0 لیتری V6 است که 355 اسب بخار (264 کیلووات) و 354 پوند فوت (479 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند که طبیعتاً از طریق سیستم SH-AWD Acura از طریق گیربکس 10 سرعته اتوماتیک به چهار چرخ می رسد. ترمزهای برمبو در جلو نصب شده اند و Type S حالت ویژه رانندگی Sport + را به خود اختصاص می دهد.

2022 acura mdx type s side view
در اولین نگاه به عکس ها به طور واضح نمای جدید نوع S نشان داده شده است که دریچه های گوشه باریک عمودی صحنه را برای پنج ضلعی های نامنظم بزرگتر هموار می کند. در عقب، یک گیربکس جدید با یک دیفیوزر و فضای مناسب برای راهنمایی اگزوزهای چهارگانه وجود دارد، اگرچه این مورد نیز در دسامبر سال 2020 مورد تغییر قرار گرفت. ترمزهای قرمز برمبو به وضوح در پشت چرخ ها دیده می شوند که تقریباً به طور حتم منحصر به Type S هستند.

همچنین بخوانید: تعویض دنده با سرعت نور در مسابقات رالی

2022 acura mdx type s rear view
در مورد اتومبیل های مسابقات اتومبیلرانی، Acura با دو وسیله نقلیه TLX Type S ( یکی برای تغییر در مسابقات آزاد و دیگری که در بخش نمایشگاه حضور دارد) به صعود مشهور خود در جهان برمی گردد. یک جفت روروک مخصوص NSX نیز به میادین باز خواهند گشت. یکی در Time Attack 1 Division و دیگری در TPLX Type S در بخش نمایشگاه به رقابت می پردازند. در اواخر سال منتظر خبرهای بیشتری از Acura در 2022 MDX Type S باشید.

منبع: motor1

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا