اخبار روز دنیای خودرو

انتشار تصاویر جاسوسی دوج چارجر در تریم Scat Pack

تصاویر جاسوسی دوج چارجر در تریم Scat Pack منتشر شده است. اتومبیل دوج چارجر نیز همانند رفیق شفیق آن، چلنجر، کمی کش آمده است. کانسپت به کار رفته در این خودرو، وایدبادی/Widebody بوده، که تمامی سایر ویژگی‌هایی که در چارجر موجود به آن علاقه داریم، از جمله قدرت، راحتی و ظاهر خشن را در غالب بدنه‌ای عریض‌تر، در خود جای داده است. این تصاویر جاسوسی واضح‌ترین دید را نسبت به این خودروی مرموز، بدست می‌دهند.

دوج چارتر
Dodge

این تصاویر نسبت به آنچه که پیش از این از دوج چارجر دیده بودیم، چیز بیشتری را به ما نشان نمی‌دهند. این خودرو همان نمونه اولیه‌ای است که پیش از این نیز دیده بودیم؛ حتی پوشش قرمز، مشکی و خاکستری بر روی آن نیز مشابه قبل است. فقط اینکه این بار کمی واضح‌تر تصویر برداری شده و به ما دید بهتری را نسبت به بدنه عریض‌تر این خودرو، می‌دهد.

تفاوت dodge charger با مدل پیشینش

چیزی که این نمونه اولیه از دوج چارجر را از مدل پیشین آن متمایز می‌کند، رینگ‌های آن است. در این مدل به جای رینگ‌های پنج پره‌ای، از رینگ‌های متفاوتی که مشخص است از تیپ Scat Pack دوج چارجر به عاریه گرفته شده، استفاده شده است. از این رو پیش بینی می‌کنیم که این مدل، یکی از مدل‌های widebody Scat Pack دوج چارجر باشد؛ در حالی که احتمالن مدلی که پیش از این دیده بودیم یک SRT استاندارد بود.

این بدان معنیست که وایدبادی چارجر در چند نمونه عرضه خواهد شد: Scat Pack، SRT و احتمالن تریم 797 اسب بخاری Redeye؛ درست همانند چلنجر. چارجر Redeye وایدبادی ممکن است با پیشرانه هشت سیلندر خورجینی 6.4 لیتری عرضه شود.

زمان احتمالی عرضه دوج چارجر

dodge charger تا اواخر سال جاری عرضه نخواهد شد. تریم‌های SRT، Scat Pack، و سایر تریم‌های احتمالی این خودرو تا مدتی دیگر به نمایش در خواهند آمد. انتظار داریم که این اتفاق در اواخر تابستان سال جاری رخ دهد. همچنین احتمال دارد پس از آن نیز نسخه Redeye در ماه نوامبر در نمایشگاه اتومبیل لوس‌آنجلس نمایش داده شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا