اخبار روز دنیای خودرو

این مرسدس یونیماگ کمپر، هم راست فرمان و هم چپ فرمان است

در نمایشگاه خودروهای مسافرتی آریزونا در سال 2019 مرسدس یونیماگ کمپر معرفی شد که جز بهترین کلکسیون اتومبیل‌های کمپر و آفرود را در خود جای داده بود. بین تمامی این خودروهای جالب توجه، مرسدس یونیماگ کمپر با اتاقک کاملن مجهز و پیشرانه‌ای شک برانگیز، بیش از همه خودنمایی می‌کرد.

تجهیزات مرسدس یونیماگ کمپر

این خودرو بر پایه مرسدس U500 اکسپدیشن کمپر سال 2005 بوده که کمپر به کار رفته در عقب آن مانند این بود که از مغازه لوازم ارتش خریداری شده باشد. اتاقک زندگی این خودرو شامل یک فضای کاربردی آشپزخانه، مکان استراحت، و حمام است.

از دیگر ویژگی‌هایی که نبایستی نادیده بگیریم عبارتند از امکانات مدرنی چون دریچه انرژی خورشیدی تعبیه شده بر روی سقف، تقویت کننده سیگنال تلفن همراه، و آب گرم کن دیزلی.

"<yoastmark

امکانات پیشرفته مرسدس یونیماگ کمپر

اگرچه که ممکن است اتاقک زندگی مرسدس یونیماگ کمپر بیش از همه توجه عموم را به خود جلب کند، اما حقیقت این است که کابین این خودرو جایی است که هیجان انگیزترین تکنولوژی‌ها را در آن یافت خواهید کرد.

یونیماگ از تنظیمات پیشرفته‌ای بهره می‌برد که باعث می‌شود گروه ستون فرمان و و پدال جابجا شده، از این رو این خودرو را مجهز به ویژگی راست فرمان و چپ فرمان می‌کند. طبق گفته خود کمپانی مرسدس، جعبه دنده این خودرو نیز از طریق یک سیستم کلاچ قابل تنظیم، می‌تواند هم به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک مورد استفاده قرار گیرد.

پیشرانه Mercedes Unimag Camper

پیشرانه دیزلی خودرو Mercedes Unimag Camper توانایی تولید قدرت 280 اسب بخار و گشتاور 1،358 نیوتن-متر را دارد. این بدین معنی است که یونیماگ حتی با وجود وزن بالای آن، باز هم قابلیت‌های آفرودی خارق العاده‌ای دارد.

هر یک از مدل‌های یونیماگ را که بررسی کنیم، می‌بینیم که این خودرو هر بار چشمگیرتر از دفعه پیش می‌شود. این مدل حمل و نقل زمینی به همراه طراحی حسی و حالات خاص خود، یکی از نمونه‌های مثال زدنی از این خودرو است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا