اخبار روز دنیای خودرو

بزودی از بنتلی EXP 100 GT رونمایی می شود

بنتلی EXP 100 GT خودرویی که بزودی توسط شرکت بنتلی یکی از برندهای برجسته خودروساز رونمایی می شود. کمپانی که هر سال مدل های جدیدی برای معرفی داشته و رضایت مشتریان را بیش از پیش جلب می‌کنند تا فروش بالاتری کسب کنند.

این برند بریتانیایی بزودی از محصول جدیدی رونمایی خواهد کرد که انتظار می رود مدل کانسپتی به شمار رود. مدلی که مفهومی بوده و باید نمونه تولیدی آن را در سال های آینده شاهد بود.

در تصویر تیزری تازه انتشاریافته توسط بنتلی عبارتی نوشته شده که می گوید”در آینده شاهد پدیدار شدن محصولی بزرگ خواهیم بود.”بنتلی زمان رونمایی را 10 جولای امسال اعلام کرد که مدت زمان کوتاهی تا این رونمایی باقی مانده است.

بنتلی در نظر دارد تا کانسپت EXP 100 GT را معرفی کند و محصولی الکتریکی خواهد بود که نماد نوآوری و پایداری است. این کانسپت پیش بینی می‌شود همانند دیگر کانسپت ها با طراحی آینده نگرانه و جالب توجهی همراه باشد.

خبر مرتبط: رونمایی بنتلی از Continental GT Convertible Number 1 Edition

این شرکت بریتانیایی افزود که تجربه سواری با محصول آینده آنها بسیار جذاب خواهد بود و رانندگی به یک لذت تبدیل می شود. جزئیات دقیقی از کانسپت آینده EXP 100 GT بنتلی در دسترس نیست اما برند بریتانیایی می خواهد یک مدل خاص را در آینده نزدیک معرفی کند.

تاکنون چند مدلی در سال 2019 توسط بنتلی معرفی شده که بیشتر آنها نسخه خاص یا منحصربفرد بودند. بنابراین پیدا نیست EXP 100 GT چگونه خودرویی خواهد بود و از چه ویژگی هایی بهره می برد.

انتظار داریم قدرت پیشرانه الکتریکی EXP 100 GT بالا باشد و با وجود پسوند GT طراحی کوپه و اسپرتی خواهد داشت. البته بنتلی موتورز یکی از کمپانی های برجسته تولیدکننده خودروهای اسپرت و لوکس تلقی شده و از این رو مدل جدید نیز چنین ویژگی هایی را به همراه خواهد داشت. اطلاعات بیشتر را در 10 جولای کسب خواهیم کرد زیرا بدون اطلاعات دقیق نمی توان اظهار نظر کاملی داشت.

بنتلی درصدد است که به بازار خودروهای الکتریکی ورود پیدا کند و آن هم از نوع لوکس است.

گرد آورنده
caradvice

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا