اخبار روز دنیای خودرو

بی ام و Vision M Next کانسپت جدید این کمپانی در راه معرفی

بی ام و Vision M Next کانسپت جدید این کمپانی در راه معرفی است. شرکت بی ام و این روزها مشغول طراحی و توسعه مدل های مختلفی است که از جدیدترین آنها باید به سری 8 گرن کوپه تازه معرفی شده اشاره کرد. در این بین به نظر می رسد باید شاهد معرفی یک کانسپت جدید باشیم. با گزارش رسانه خبری motoroil همراه باشید.

باواریایی ها در تلاش هستند تا سبد محصولات خود را با مدل های اسپرت و شاسی بلند گسترش دهند. در این بین به تازگی تصاویر تیزری جدیدی منتشر شده که گفته می شود به Vision M Next کانسپت اختصاص دارد.

بی ام و Vision M Next

براساس تصاویر منتشر شده، این مدل دارای ستون C شبیه به i8 است و انتظار می رود استایلی مشابه این خودرو افسانه ای برای آن در نظر گرفته شود. هیچ اطلاعاتی نمی توان از تصاویر مورد اشاره بدست آورد و تنها خط مشکی روی ستون C پیداست. محصول جدید بی ام و از سری Vision باواریایی بوده و انتظار داریم با مشخصه های قابل توجهی همراه باشد.

کانسپت Vision M Next در آینده نزدیک از راه است

در هفته های گذشته Markus Flasch مدیر بخش M بی ام و اظهار داشت که خودروساز در تلاش است تا به توسعه مدل های الکتریکی از سری M بپردازد. احتمالا کانسپت بعدی چیزی بین I و M بی ام و خواهد بود و از هر دو مدل الگوبرداری می کند.  رونمایی بی ام و Vision M Next به آینده نزدیک موکول شده  و در حال حاضر تنها تصاویر تیزری بدون اطلاعات خاص منتشر شد.

بی ام و Vision M Next

تنها این را می دانیم که قرار است خودرو کانسپت الکتریکی بی ام و Vision M Next از راه برسد. شایان ذکر است که مدل مورد اشاره شاسی بلند یا سدان نخواهد بود و بلکه با یک مدل کوپه رو به رو هستیم. گفتنیست که رنگ کانسپت جدید بی ام و نیمه آن قرمز و نیمه دیگرش خاکستری است و تنها باید منتظر ماند تا مشخص شود برند باواریایی چه برنامه ای در سر دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا