اخبار روز دنیای خودرو

استون مارتین مدل های DB11،DBX ، DBS و MY22 را با تنظیمات آنلاین جدید راه اندازی می کند

نکته مهم: این مطلب به مرور زمان، ویرایش و یا تکمیل می‌شود!
در صورتی که با مشکل نگارشی، دستوری و یا مفهومی در این محتوا برخورد کردید، از شما دوست عزیز و گرامی، صمیمانه تقاضا می‌کنم که ما را مطلع کرده، تا نسبت به تصحیح و تکمیل آن، در اسرع وقت اقدام نماییم.
 تیم تحریریه ” پلتفرم صنعت خودرو motoroil


استون مارتین پلت فرم مبتنی بر بازی ویدیویی برای مدل های DB11، DBS، Vantage و DBX به صورت پیشرفته و با تنظیمات آنلاین جدید نشان می دهد تا انتخابی دقیق تر در استون مارتین خود داشته باشند.

استون مارتین هر مدل را در خط تولید خود برای سال 2021 به روز کرده است، تغییرات را از طریق وب سایت خود و یک سیستم جدید تنظیم کننده به نمایش می گذارد.

به عنوان آخرین مرحله در برنامه تحول بنیادین مدیرعامل استون مارتین توبیاس مورس، در پروژه افق، ادعای ساده سازی فرآیند مشخصات و اجازه دادن به مشتریان “برای ایجاد بصری مطلوب ترین استون مارتین خود”، تنظیم کننده جدید Gaydon داده است.

تنظیم کننده جدید Gaydon، در همکاری با شرکت دیجیتال سازی MHP ساخته شده است و این تنظیم کننده مبتنی بر نرم افزار Unreal شرکت بازی سازی Epic که شناخته شده برای ایجاد اساس بازی ویدیویی Fortnite است.

گفته می شود که ارائه تصاویر “همه جانبه” سه بعدی و با کیفیت بالا از اتومبیل های ساخته شده توسط مشتریان، با قابلیت بزرگنمایی جزئیات خوب و پخش یک فیلم کامل از محصول نهایی، با انتخاب زمینه ها مختلف به کاربران دید بهتری ارایه می کند.

اکنون در هر مرحله از مراحل پیکربندی، مشتریان می توانند با یک نماینده استون مارتین مکالمه را شروع کنند، جلسه ای را با یک فروشنده تعیین کنند یا یک بروشور شخصی شده از ماشین مشخص خود داشته باشند.

استون مارتین ادعا می کند که از زمان ورود مجدد به فرمول 1 در ابتدای فصل 2021، “میزان بسیار بالایی از ترافیک”را در وب سایت تنظیم کننده خود مشاهده کرده است و می گوید هر زمان یک ماشین ایمنی Vantage F1 یک جهش مورد علاقه را ثبت می کند یا ماشین پزشکی DBX بر روی صفحه ظاهر می شود.

وب سایت روغن موتور، رسانه صنعت خودرو، استون مارتینوب سایت روغن موتور، رسانه صنعت خودرو، استون مارتین وب سایت روغن موتور، رسانه صنعت خودرو، استون مارتین وب سایت روغن موتور، رسانه صنعت خودرو، استون مارتین وب سایت روغن موتور، رسانه صنعت خودرو، استون مارتین وب سایت روغن موتور، رسانه صنعت خودرو، استون مارتین وب سایت روغن موتور، رسانه صنعت خودرو، استون مارتین وب سایت روغن موتور، رسانه صنعت خودرو، استون مارتین وب سایت روغن موتور، رسانه صنعت خودرو، استون مارتین

مورس گفت: “مانند بسیاری از مشاغل، بخشی از مشتریان ما در هنگام شیوع بیماری به خرید آنلاین روی آورده اند،
بنابراین ما این روند را بهبود بخشیده ایم تا به مشتریان از راه دور تجربه کامل استون مارتین را بدهیم.” در راه اندازی پیکربندی، استون مجموعه ای از اصلاحات را در مدل های Vantage، DB11، DBS Superleggera و DBX نشان داده است.

از همه مهمتر، DB11 توان تولید V8 خود را از 503 اسب بخار به 528 اسب بخار رسانده است، همان نسخه سخت Vantage F1 که برای جشن گرفتن مارک در فرمول 1 ساخته شده است.

حداکثر سرعت در حال حاضر در 192 مایل در ساعت است و آستون ادعا می کند که گشتاور گسترده تری ارائه می دهد باند در محدوده دور DB11 همچنین می تواند با صندلی های “Sports Plus” اختیاری مشخص شود، که در موقعیت های پویا رانندگی
پشتیبانی بیشتری را در بالا و پایین فراهم می کند.

در جای دیگر، رده بالای DBS مجهز به V12 مانیتور Superleggera خود را رها کرده است، در حالی که DB11 مجهز بهV12، پسوند AMR (Aston Martin Racing) را حذف کرده است. آستون می گوید این تغییرات را برای “ساده ساختن نام در سراسر محدوده و تمرکز ارائه به مشتریان” ایجاد کرده است.

در همین حال، هر دو مدل Vantage و DBS با طراحی جدید چرخ 21 اینچ ارائه می شوند، در حالی که DBX با مجموعه ای از 23 اینچ در انتهای بالا ارائه می شود و همچنین صندلی های جدید Sports Plus و شارژ بی سیم تلفن های هوشمند.

همچنین، سه بسته اصلاح جدید، Create، Accelerate و Inspire هم اکنون در دسترس هستند و ترکیبات بی نظیری از رنگ، مواد و مواد نهایی را ارائه می دهند.

منبع: AutoCar – فلیکس پیج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا