اخبار روز دنیای خودرو
موضوعات داغ

مدل های تویوتا 2020 از فناوری جالبی برخوردارند

تویوتا 2020 از فناوری جالبی بهره منداند که در این مطلب به بررسی آن می پردازیم. شرکت تویوتا را می توان یکی از بزرگترین برندهای تولیدکننده خودرو تلقی کرد که کمتر کسی با آن آشنایی ندارد. این کمپانی اخیرا برای محصولات آینده خود فناوری جدیدی در نظر گرفته است. در ادامه با موتوراویل همراه باشید.

تویوتا در نظر دارد هر سال با معرفی مدل های جدید ویژگی جالبی رو به کار گیرد. در این بین برای مدل های 2020 خود فناوری خاموش شدن خودکار را در نظر گرفته است. این فناوری Auto Shut Off شناخته می شود و ویژه رانندگانیست که فراموش می کنند اتومبیل را پس از پارک کردن خاموش کنند. این موضوع مصرف سوخت را بیشتر کرده و برای پیشرانه هم مناسب نیست.

تویوتا 2020 و استفاده از فناوری Auto Shut Off

از این رو تویوتا برای برطرف کردن مسئله فناوری Auto Shut Off را به کار می گیرد تا اتومبیل پس از پارک شدن و روشن مانند به صورت خودکار خاموش شود. به گفته ژاپنی ها تمامی اتومبیل های مدل 2020 این شرکت به چنین قابلیتی مجهز می شوند و متاسفانه شامل مدل های قبل تر نخواهد شد. بنابراین برای بهره گیری چنین فناوری باید محصول جدید تویوتا را خریداری کنید.

2020 toyota automatically shut off engine

شایان ذکر است این فناوری پس از خاموش کردن اتومبیل، پیامی به اسمارتفون راننده ارسال می کند تا آن را از این حرکت اشتباه مطلع سازد. البته در کنار این قابلیت فناوری پارک خودکار را در کنار ترمز پارک فعال کرده است.

خبر مرتبط: معرفی آپشن های اختصاصی تویوتا و لکسوس

همانطور که از نام این قابلیت پیداست، افراد بدون نیاز به دست بردن روی فرمان، اتومبیل را به سادگی پارک می کنند. اگرچه این فناوری را در اغلب اتومبیله ای روز شاهد هستیم اما تویوتا آن را در تمامی مدل های سال های گذشته خود نگجانده بود.

تویوتا افزود که قابلیت های جدید تعهد کمپانی به مشتریان است تا از اتومبیل های ایمن و مدرنی برخوردار شوند. با این حساب باید حتی محصولات آتی این شرکت را برتر از حال دانست. فناوری های جدید تویوتا تاثیر جدی در ایمنی داشته و بسیاری از افراد برای همین مسائل ساده دچار سانحه شدند.

گرد آورنده
carscoops

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا