اخبار روز دنیای خودرواخباربدون دسته

جدیدترین GR Corolla تویوتا به عنوان یک خودرو سه درب روانه بازار شد

تویوتا بدن Yaris سه درب را فقط برای TRIM GR ساخته است، چرا آنها نمی توانند همین کار را برای GR Corolla انجام دهند؟

تویوتا به تازگی اعلام کرد که GR Corolla، که به طور انحصاری در آمریکا فروخته می شود، منتشر شد.

این هاچبک داغ، و هیجان انگیز بسیاری از اجزای بحرانی را از GR Yaris قرض می دهد که در سایر نقاط جهان فروخته می شود.

GR Corolla ممکن است دارای قدرت مشابهی به Yaris باشد، اما متاسفانه در طرح سه بعدی ورزشی یاریس از دست رفته است. برای مشتریانی که رویای سه درب GR Corolla، بهترین ما می توانیم در این زمان انجام دهیم این رندر شیرین توسط طراحی X-Tomi است.

GR Corolla جدید آخرین هچ داغ از بخش عملکرد TOYOTA GR است، و در این زمان آن را به بازار ایالات متحده هدایت می شود.

قبل از اینکه Corolla Crosla را از بین ببرد، تظاهرات تظاهرات ویژه GR Yaris مشتریان جهانی را جذب می کند که به طور منظم با Tyoota Hatchbacks آنها را تجربه می کنند.

در حال حاضر این نوبت آمریکا برای لذت بردن از شور و شوق اخیر تویوتا برای ساختن برخی از توانایی های داغ ترین Hatchbacks در جاده است.

علاوه بر اندازه، بزرگترین تفاوت بین GR Corolla و GR Yaris شمارش درب است. Yaris کوچکتر Yaris یک جعبه سه درب است، در حالی که بزرگتر GR Corolla عملیاتی بزرگتر است. اگر چه طرح پنج درب عملی تر است، اما با زیبایی این سه درب، استدلال می شود.

Corolla جدید به سواحل آمریکایی با 300 اسب بخار توربوشارژ (223 کیلووات) 1.6 لیتری درون خطی 3 که به طور انحصاری به یک انتقال دستی 6 سرعته متصل می شود، بازدید می کند. موتور قدرتمند G16E-GTS 100 اسب بخار (75 کیلووات) را در هر سیلندر تولید می کند و از مهندسی هوشمندانه مانند جت های خنک کننده روغن، دریچه های اگزوز بزرگتر استفاده می کند و یک سر سیلندر ماشینکاری به قابلیت اطمینان این قدرت را تولید می کند.

این GR به کمک یک رانندگی متمرکز با عملکرد Toyota GR-Four Performance All-Wheel-drive متصل می شود که می تواند توزیع گشتاور را بر اساس حالت رانندگی تقسیم کند.

Corolla GR در دو سطح تر و تمیز با مدل استاندارد به نام هسته یا چرخه مدار عملکرد گرا می آید. دومی که یک سقف فیبر کربن، جلو و عقب را به سمت بالا حرکت می کند، و یک هود جبهه تهاجمی تر را اضافه می کند.

مهم نیست که TRIM GR COROLLA شما انتخاب کردید، مطمئنا یکی از بهترین های رانندگی در جاده ها است. سه درب یا پنج ما فقط هیجان زده هستیم تا تویوتا را ببیند.

منبع: طراحی  X-Tomiو کریس اولوولا در motor1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا