اخبار روز دنیای خودرو

مدل 2020 جنسیس G70 با گیربکس دستی همراست

جنسیس G70 با گیربکس دستی همراه است. شرکت هیوندا برای گسترش برند و فعالیت خود برند لوکس جنسیس را ایجاد کرد که چند سالی است به صورت مستقل از برند هیوندا به تولید خودرو پرداخته و عرضه می کند. موتوراویل گزارش می دهد.

جنسیس تا پیش از این به عنوان یکی از مدل های هیوندا تلقی می شد اما مدیران این شرکت کره ای تصمیم گرفتند تا برای فعالیت حرفه ای تر و گسترده، برند لوکس جنسیس را ایجاد کنند.

جنسیس G70

همانطور که می دانید شرکت های بزرگ خودروساز برند لوکسی برای خود دارند و حال نوبت به هیوندا موتورز رسید تا چنین برند خاصی خلق کند. در سال های گذشته مدل های مختلفی توسط این شرکت معرفی و عرضه شد و برای سال های آینده نیز چنین است.

خبر مرتبط: جنسیس تا سال 2021 شش مدل جدید معرفی می کند

گیربکس دستی برای جنسیس G70

براساس گزارش تازه انتشاریافته، جنسیس در نظر دارد برای G70 مدل 2020 گیربکس دستی هم در نظر گیرد. چنین چیزی را پیش از این شاهد بودیم و در این بین قرار است در مدل 2020 هم فراهم آورده شود.

بیشتر کمپانی های تولیدکننده خودرو دو آپشن گیربکس دستی یا اتوماتیک را برای مشتریان در نظر می گیرند و افراد باتوجه به برنامه خود آن را خریداری می کنند. مدل 2019 جی 70 با گیربکس دستی شش سرعته در کنار موتور 3.3 لیتری شش سیلندر توربوشارژ دوقلو به فروش می رسد.

جنسیس G70

Erwin Raphael یکی از مدیران ارشد هیوندا در گفتگو با یکی از رسانه ها تایید کرد که برنامه گیربکس دستی و اتوماتیک در مدل 2020 جی 70 هم وجود خواهد داشت و قرار نیست تنها به گیربکس اتوماتیک بسنده شود.

فروش جنسیس G70

در نیمه اول سال 2019 جنسیس موفق شد بیش از 10 هزار دستگاه G70 در سراسر جهان به فروش برساند و رقم مطلوبی محسوب می شود. این رقم رشد فروش 30 درصدی را نسبت به مدت مشابه قبل نشان می دهد.

در سوی دیگر دو مدل بزرگتر G80 و G90 با رشد بیشتری رو به رو شدند و جنسیس نیز در نظر دارد تا مدل های جدیدی برای آنها در نظر گیرد.

گرد آورنده
motor1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا