اخبار روز دنیای خودرو

جنسیس تا سال 2021 شش مدل جدید معرفی می کند

شرکت هیوندا در سال های اخیر برند لوکس خود را تحت عنوان جنسیس معرفی کرد و پیش از آن این برند به عنوان یکی از مدل های هیوندا راهی بازار می شد. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت motoroil همراه باشید.

جنسیس برای آن که بتواند به گسترش برند خود بپردازد در نظر دارد طی سال های آتی مدل های بیشتری را به سبد محصول خود بیافزاید. به تازگی نقشه راه جدیدی منتشر شده که مدل های آینده جنسیس را نشان می دهد.

جنسیس

معرفی دو شاسی بلند لوکس تا سال 2021

این شرکت قصد دارد تا سال 2021 دو مدل جدید معرفی کند که هر دو شاسی بلند لوکس هستند و میان سایز تلقی خواهد شد. Manfred Fitzgerald مدیرعامل جنسیس در گفتگو با وب سایت Go Auto اظهار داشت، در سال های آینده جنسیس مدل های هیجان انگیز متعددی معرفی می کند و متاسفانه اشاره ای به این مدل ها نداشت.

GV80 اولین شاسی بلند جنسیس خواهد بود که رقیب برای سایر شاسی بلندهای لوکس بازار به شمار می رود. این خودرو از همان پلتفرم G80 سدان بهره می برد و در نسخه چهار چرخ محرک و دو چرخ محرک عرضه خواهد شد. در بخش موتور (پیشرانه) سه مدل موتور 3.8 لیتری شش سیلندر، 3.3 لیتری توربودوقلو شش سیلندر و 5.0 لیتری هشت سیلندر تنفس طبیعی برای آن در نظر گرفته می شود.

genesis roadmap

پیشنهاد سردبیر:نگاهی به خودروهای جنسیس،برند لوکس هیوندای

GV80 در اوایل سال 2020 معرفی می شود و مدتی بعد نیز برای فروش دردسترس قرار می گیرد. اطلاعات بیشتری درباره محصولات دیگر موجود نیست اما می دانیم پس از این شاسی بلند یک کراس اوور دیگر در راه است. البته کراس اوور نامعلوم مدلی کوچکتر از GV80 خواهد بود و ممکن است با عنوان GV70 معرفی شود و به نوعی نسخه شاسی بلند سدان G70 به شمار رود.

Fitzgerald به مدل های هیجان انگیز اشاره کرده که احتمالا همان خودروهای کوپه اسپرت خواهند بود. یکی از آنها نسخه کوپه دو درب G70 است. اولین خودرو الکتریکی جنسیس نیز سال 2021 معرفی می شود و اطلاعاتی از سایر محصولات آینده در دست نیست.

گرد آورنده
motor1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا