اخبار روز دنیای خودرو

فیس لیفت جگوار F-type در نزدیکی معرفی

جگوار F-type خودرویی که شرکت جگوار که قصد دارد بزودی فیس لیفت 2021 آن را معرفی کند انتظار داریم با طراحی بهبودیافته و مشخصات فنی بهتر بزودی از راه برسد. حال به تازگی تصاویر جاسوسی این مدل منتشر شد. رسانه خبری موتوراویل گزارش می دهد.

چند سالی می شود که جگوار مدل جدیدی از F-type را رونمایی نکرده و انتظار داریم در سال آینده محصول جدید بریتانیایی ها معرفی شود. اخیرا عکاسان جاسوس تصاویر استتار شده فیس لیفت جگوار F-type را که تحت تست در پیست نورگبرینگ قرار داشت، منتشر کردند.

اگرچه در تصاویر خودرو کاملا پوشش داده شده است، اما می توان انتظار داشت جگوار از زبان طراحی جدید بهره گیرد و این یعنی باید فیس لیفت جگوار F-type طراحی بهتری نسبت به قبل پیدا کند. مدل فعلی اف تایپ از پلتفرم سال 2012 جگوار بهره می گیرد و احتمالا مدل فیس لیفت نیز با پلتفرم قبل همراه باشد.

جگوار F-type

بیشترین تغییر به قسمت جلو مربوط می شود که شاهد چراغ های LED باریک هستیم و دماغه در کنار جلوپنجره شباهتی به I-Pace دارد. در بخش عقب طراحی ضخیم تری قابل مشاهده است و تغییر چندانی نسبت به مدل فعلی مشاهده نمی شود.

خبر مرتبط: نسخه ای خفیف از جگوار Project 8

تمامی تصاویر بدست آمده نشان نمی دهند که فیس لیفت جگوار F-type دارای سیستم اگزوز چهارگانه است و این یعنی جگوار درصدد بوده پیشرانه هشت سیلندر را به کار گیرد. البته مدل های شش و چهار سیلندر این خودرو نیز راهی بازار شود اگرچه در نسخه پایه مدل چهار سیلندر به کار گرفته خواهد شد.

جگوار F-type

براساس گزارش های قبلی، جگوار می خواهد پیشرانه الکتریکی را در نظر گیرد و ممکن است نمونه هیبریدی یا تمام الکتریکی فیس لیفت جگوار F-type  2021 را مشاهده کنیم. اطلاعات بیشتری در کار نیست و باید منتظر ماند تا در آینده نزدیک جگوار بریتانیایی به معرفی محصول موردنظر بپردازد. شایان ذکر است که رونمایی این مدل احتمالا در سال 2020 و طی یکی از نمایشگاه های بزرگ انجام می گیرد.

گرد آورنده
caradvice

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا