اخبار روز دنیای خودرو

خودرو الکتریکی سری 5 بی ام و تحت آزمایش قرار گرفت

شرکت بی ام و در سال های گذشته نسل جدید سدان میان سایز سری 5 را با طراحی هیجان انگیز و فناوری های پیشرفته معرفی کرد. حال به نظر می رسد بزودی باید شاهد رونمایی نسخه خودرو الکتریکی سری 5 بی ام و آن باشیم. در ادامه با موتوراویل همراه باشید.

براساس گزارش ها نسخه الکتریکی سری 5 بی ام و باتوان 720 اسب بخار می تواند عملکرد بالایی از خود نشان دهد. شرکت باواریایی بی ام و همانند مرسدس بنز توجه بسیاری به اتومبیل های الکتریکی دارد و قصد داشته نقش موثری در این بخش ایفا کند.

معرفی خودرو الکتریکی بی ام و

تاکنون چندین مدل الکتریکی از بی ام و مشاهده شد اما به نظر می رسد بزودی نسخه الکتریکی سری 5 سدان از راه می رسد. متیس اشتنگل مدیر پروژه تحقیقاتی نسخه الکتریکی سری 5 معتقد است که این خودرو با پیشرانه برقی می تواند قدرت 720 اسب بخاری تولید کند. برای قیاس باید بیان داشت نسخه الکتریکی این سدان در مقایسه با مدل M5 پرتوان 100 اسب بخار قدرت بیشتری دارد.

خودرو الکتریکی سری 5 بی ام و

در سری 5 الکتریکی سه موتوربرقی به کار گرفته می شود که دو موتور در عقب و یک موتور در جلو قرار دارد. در محور جلو بی ام و اشتراکی با سری 7 جدید داشته و در محور عقب نیز تاحدودی با سری 7 پرچمدار مشترک است. در سایر قطعات نباید چندان متفاوت از سری 5 فعلی محسوب کرد و طراحی آن نیز به  M550i xDrive شباهت دارد.

خبر مرتبط: بی ام و Vision M Next معرفی شد

توان خودرو الکتریکی سری 5 بی ام و

اگرچه سری 5 الکتریکی 2 تن وزن آن است اما با پیشرانه قدرتمند می تواند در کمتر از 3 ثانیه به 100 کیلومتر برساعت برسد. ظرفیت باتری این مدل 45 کیلووات بوده و قرار نیست به تولید برسد، بنابراین باید بی ام و در بحث توسعه اتومبیل الکتریکی برجسته دانست. در آینده باید شاهد معرفی الکتریکی های بیشتری توسط بی ام و بود.

باواریایی ها هر سال نسل جدیدی از محصولات خود را معرفی می کنند که با ویژگی های برجسته نظر هر فردی را به خود جلب می کنند و پرفروش هستند.

گرد آورنده
motor1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا