اخبار روز دنیای خودرو

رونمایی شورولت از لوگو نسل جدید کوروت

شرکت شورولت به عنوان زیربرند جنرال موتورز محسوب می شود که هر سال با معرفی محصولات جدید سعی در کسب مشتریان بیشتریست. به تازگی این خودروساز لوگو نسل جدید کوپه اسپرت محبوب کوروت را رونمایی کرد.

لوگویی که در هر نسل کوروت با تغییراتی رو به رو شد و در نهایت برای نسل جدید آن که از نوع موتور میانی محسوب می شود، باید علاوه بر شاسی متفاوت و پیشرانه قدرتمندتر، شاهد لوگویی بروزرسانی شده باشیم.

شورولت قصد دارد تابستان سال جاری طرفداران کوروت را سوررپرایز کند. زیرا پیش تر مشخص شد که کوروت نسل جدید تابستان 2019 معرفی خواهد شد و احتمالا مدتی بعد نیز باید شاهد عرضه آن در بازار باشیم.

به تازگی شرکت موردبحث در صفحه اینستاگرام خود تصویر لوگو نسل جدید کوروت را آشکار کرد. لوگویی نسبت به قبل طرحی بهبودیافته تر پیدا کرده و شاهد دو بال و با نوک پیکان تیزتری هستیم. پرچم شطرنجی در یک طرف و لوگوی شورولت با پس زمینه قرمز در سمت دیگر، ویژگی های ظاهری لوگو نسل جدید کوروت است.

کوروت C8 جدید با لوگویی متفاوت

البته اگرچه شورولت لوگو را بازطراحی کرده اما همچنان همان نماد قدیمی به چشم می خورد. نسل جدید کوروت به عنوان C8 موتور میانی شناخته می شود و یک مدل برجسته است.

در 18 جولای سال جاری شرکت شورولت رونمایی خود از نسل جدید کوروت را انجام خواهد داد. به هر حال جزئیات دقیقی در دست نیست و گفته شده کوروت 2020 دارای پیشرانه 700 اسب بخاری خواهد بود. این کمپانی همچنین برای تولید کوروت به افزایش سرمایه گذاری پرداخته و 13 هزار نیروی جدید به کار گرفته است.

تولید کوروت جدید در کنتاکی صورت خواهد گرفت و با تمام این تفاسیر شورولت برنامه بزرگی برای نسل جدید کوروت در نظر گرفته است. به هر حال لوگو جدید نیز می تواند نشان از ارتقا چشمگیر برای نسل جدید کوروت محبوب باشد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا