اخبار روز دنیای خودرو

آلپاین در حال توسعه نسخه ارتقا یافته سری 8 گرن کوپه

آلپاین هر سال چند مدل محدود از بی ام و با پکیج تیونینگ شده را معرفی می کند که از جمله باید به سری 7 اخیر اشاره کرد. حال گزارشی منتشر شده که نشان می دهد آلپاین در حال توسعه نسخه تیونینگ سری 8 گرن کوپه است.برای کسب اطلاعات بیشتر با موتوراویل (Motoroil) همراه باشید.

آلپاین را می توان یکی از شرکای بی ام و ، در توسعه مدل های تقویت شده و تیونیگ این کمپانی باواریای دانست که تاکنون مدل های مختلفی از بی ام و را ارتقا بخشیده است. حال به نظر می رسد بزودی باید شاهد معرفی یک مدل دیگر از بی ام و توسط این تیونر آلمانی باشیم.

بی ام و پیش تر تصمیم گرفت تا نسخه سدان فست بک سری 8 کوپه را به عنوان سری 8 گرن کوپه رونمایی کند. مدلی که به صورت استاندارد تهاجمی جلوه کرده و از مشخصات بزرگی بهره می برد.

سری 8 گرن کوپه

پیشنهاد سردبیر:بی ام و از نسخه پرتوان ایکس 7 و ایکس 5 رونمایی کرد

انتظار داریم آلپاین تغییرات ظاهری چشمگیری برای سری 8 گرن کوپه در نظر گیرد و بی شک موتور (پیشرانه) پرتوانی هم روی آن قرار خواهد داد. بی ام و سری 8 آخرین بار در دهه 90 برای نخستین بار معرفی شد و تا سال های گذشته خبری از نسخه جدید نبود.

تا اینکه بی ام و دست به کار می شود و نسخه های ارتقایافته دهه 1990 را با شماره مدل 850i, 850Ci و 850CSi معرفی و عرضه می کند. جزئیات دقیقی درباره محصول بی ام و که توسط آلپاین تیونینگ می شود در دست نیست و مشخص نشده حتی چه زمانی باید شاهد معرفی آن باشیم.

باتوجه به سابقه درخشان آلپاین در توسعه نسخه ارتقا یافته محصولات بی ام و، بدون شک سری 8 گرن کوپه آینده این شرکت نیز در نوع خود بی نظیر بوده و از ویژگی های بزرگ برخوردار است. به هر حال جزئیات کافی نیست و نمی توان به شایعات بی اساس هم اشاره کرد. بنابراین بهتر است به انتظار ادامه داد تا جزئیات دقیقی دردسترس رسانه ها قرار گیرد.

گرد آورنده
motor1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا