اخبار روز دنیای خودرو

تحویل اولین تویوتا سوپرا تولیدی به مشتری

شرکت تویوتا در ماه های گذشته نسل جدید سوپرا را که با همکاری بی ام و توسعه یافته معرفی کرد. خودروی کوپه ای که به تازگی در یک حراجی با قیمت بالایی به فروش رسید.برای کسب اطلاعات بیشتر با موتوراویل (Motoroil) همراه باشید.

براساس گزارش تازه انتشاریافته از Motor1، تویوتا در یک حراجی موفق شد نخستین دستگاه از تویوتا سوپرا کوپه را با قیمت 2.1 میلیون دلار به فروش برساند. مدلی به رنگ خاکستری و رینگ های مشکی در کنار آینه بغل های قرمز رنگ که رنگ بندی جذابی برای آن در نظر گرفته شد.

با قیمت 2.1 میلیون دلاری افراد می توانند بهترین اتومبیل ها را خریداری کنند اما در حال حاضر تنها می توانند به یک مدل تویوتا سوپرا دست پیدا کنند. البته مدل حراج شده در مقایسه با مدل استاندارد سوپرا متفاوت بوده و چندین ویژگی منحصربفرد دارد.

سوپرا

همچنین مدل موردبحث 2020 بوده که رقم آخر آن به معنای اولین مدل تولید شده است. بنابراین مشتری موردنظر حس یک خودرو منحصربفرد را با تویوتا سوپرا خواهد داشت. بدون شک تصاحب اولین مدل تولیدی خودرویی که سال ها بود نسل جدید آن از راه نمی رسد، جذابیت بالایی برای دوست‌داران برند تویوتا دارد.

خبر مرتبط: ماشین های جدید تویوتا مجهز به سیستم اتوپارک و خاموش کردن موتور

رنگ بندی تویوتا سوپرا

گزینه رنگی خاکستری مات تنها به اولین مدل تولیدی سوپرا اختصاص داشته و شامل مدل های تولیدی آینده نمی شود. گذشته از آن امضای رئیس شرکت تویوتا و یک پکیج اسپرت نیز برای این خودرو در نظر گرفته شد. نام خریدار این مدل John Staluppi بوده و اطلاعاتی درباره نوع خرید و زمان پرداخت مبلغ آن مشخص نشده است.

اولین خریدار سوپرا 2020

به هر حال انتظار می رود John Staluppi یکی از ثروتمندانی باشد که به عنوان اولین خریدار این تویوتا شناخته می شود. فردی که بدون شک در کلکسیون خود اتومبیل های متعددی را در گاراژ  قرار می دهد. شایان ذکر است که سوپرا پلتفرم مشترکی با Z4 نسل جدید داشته و با همکاری بی ام و توسعه پیدا کرده است.

گرد آورنده
motor1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا