اخبار روز دنیای خودرو

سیتروئن C4 کاکتوس در آینده نزدیک از تولید خارج می شود

سیتروئن C4 خودرویی است که توسط شرکت سیتروئن تولید می شود و از محصولات محبوب برند موردبحث است. این شرکت فرانسوی به تازگی تصمیم گرفت تا این خودرو را از خط تولید خارج کند. در ادامه مطلب برای کسب جزئیات بیشتر با Motoroil همراه باشید.

شرکت سیتروئن به عنوان یکی از برندهای مطرح تولیدکننده خودرو، در نظر دارد که بزودی کراس اوور جوان پسند C4 کاکتوس را از رده تولید خود خارج کند.

C4 کاکتوس یکی از محصولات محبوب سیتروئن به شمار رفته که با طراحی جذاب و جوان پسند نظر هر فردی را به خود جلب می کند. اگرچه این خودرو از سال 1974 در ایالات متحده حضوری نداشته اما برنامه دارد تا سیتروئن C4 کاکتوس را از رده خارج کند.

این یعنی نسل اول C4 کاکتوس تنها مدل تولیدی آن خواهد بود و قرار نیست شاهد نسل دیگری باشیم. در حقیقت سیتروئن می خواهد جایگزین C4 کاکتوس را با نامی متفاوت راهی بازار کند و در این بین تغییرات قابل توجهی خواهد داشت.

این محصول سیتروئن مدلی برجسته بوده که با ویژگی های جالب قیمت مناسبی دارد. در حقیقت سیتروئن با توقف تولید نسخه هاچ بک کامپکت قصد دارد فروش این محصول را افزایش دهد. سیتروئن درصدد است تا با توسعه یک مدل ویژه رقیب سرسختی برای رقبا در نظر گیرد تا در فروش نیز قابل توجه باشد.

سیتروئن C4

متاسفانه این شرکت فرانسوی مشخص نکرده چه زمانی شاهد عرضه و معرفی جانشین برجسته C4 کاکتوس خواهیم بود. حتی اطلاعاتی درباره آن نیز وجود ندارد و تنها باید منتظر ماند تا اخبار موثق و کاملی در اختیار قرار گیرد. احتمالا در سال 2020 یا 2021 خبری از این خودرو شده و عرضه آن انجام گیرد.

پیشنهاد سردبیر:مذاکره پژو سیتروئن و فیات کرایسلر برای توسعه وسیله نقلیه الکتریکی

 

مدل مورد اشاره می تواند رقیب جدی فورد فوکوس و گلف نسل جدید فولکس واگن باشد که طرفداران سخت در انتظار معرفی آن هستند. گذشته از آن فیس لیفت رنو مگان ، نسل جدید سئات لئون و اشکودا اکتاویا هم می توانند به عنوان رقبا جانشین سی 4 کاکتوس به شمار روند.

بازار ایالات متحده برای شرکت های تولیدکننده خودرو اهمیت بالایی دارد و از این رو عجیب نیست باری دیگر سیتروئن حضور پررنگی در این بازار پیدا کند. البته پژو برنامه ریزی کرده سال 2023 به این بازار بزرگ بازگردد.

گرد آورنده
motor1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا