اخبار روز دنیای خودرو

انتشار تصاویر جاسوسی مینی کوپر S E

تصاویر جاسوسی مینی کوپر S E منتشر. خبری که رسانه خبری موتوراویل برای شما گزارش می دهد. شرکت مینی یکی از برندهای بزرگ کمپانی بی ام و محسوب شده که عمده محصولات آن را خودروهای هاچ بک و کراس اوور دربرمی گیرند اما به نظر می رسد بزودی محصول الکتریکی توسط این باواریایی-انگلیسی معرفی می شود.

این کمپانی قصد دارد در ماه جولای از هاچ بک الکتریکی مینی کوپر S E رونمایی کند. حال پیش از رونمایی این هاچ بک الکتریکی در خیابان ها آشکار شده و طراحی چندان متفاوتی با نسخه موتور احتراقی ندارد.

براساس تصاویر مینی این خودرو دارای آینه بغل و حاشیه جلوپنجره زرد رنگ است تا نشان دهد با یک مدل معمولی رو به رو نیستید. با حاشیه های زرد رنگ که می تواند به معنای خودرو الکتریکی باشد، سعی دارد مدلی متفاوت را نسبت به نسخه اصلی معرفی کند.

مینی کوپر S E هاچ بک الکتریکی در راه است

 مینی کوپر S E

یکی دیگر از بخش ها رینگ های کانسپتیست که روی مینی کوپر S E به کار گرفته شد. این رینگ با خطوط زرد همراست تا در کنار سایر بخش ها هماهنگی داشته و طراحی یکپارچه ای را در این مدل ایجاد کند. براساس گزارش ها این هاچ بک در بحث فنی مشابه بی ام و i3 خواهد بود، اما دارای سیستم حرکتی دو چرخ جلو محرک است و از این جهت باید آن را مدلی متفاوت از i3 بی ام و دانست.

مشخصات فنی مینی کوپر S E الکتریکی

جدیدترین نسخه i3 دارای پک باتری 42 کیلووات ساعتی است که می تواند با یک بار شارژ مسافتی بین 170 تا 180 کیلومتر را به حرکت درآید. اگرچه مشخصات رسمی S E نامشخص باقی مانده اما پیش بینی می شود با محدوده حرکتی بیش از 187 کیلومتر همراه باشد. زیرا این محدوده کم بوده و هیوندا برای کونا الکتریکی محدوده حرکتی 450 کیلومتری در نظر گرفت.

در زمینه قیمت گذاری انتظار داریم این خودرو با قیمتی بین کوپر اس و جان کوپر ورکز به فروش برسد. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا