اخبار روز دنیای خودرو

نسخه ای خفیف از جگوار Project 8

جگوار Jaguar XE SV Project 8 یک رقیب تند و تیز برای ساخته های کادیلاک، لکسوس، مرسدس بنز، آئودی و ب ام و است که با ظاهری تهاجمی که ناشی از نصب قطعات آیرودینامیک مثل باله عقب، پره های کناری اتاق، دیفوزر زیر سپر عقب، بالا های نصب شده زیر سپر جلو و رکاب های جانبی است. با motoroil همراه باشید.

پیشرانه Jaguar XE SV Project 8

"<yoastmark

جگوار Jaguar XE SV Project 8 به همراه یک موتور 5 لیتری سوپرشارژ شده 592 اسب بخاری، قادر است تا شتابی برابر با 3.3 ثانیه تا رسیدن به سرعت صد کیلومتر در ساعت را تجربه کند و در نهایت به بالاترین سرعت 321 کیلومتر در ساعت برسد.

عملکرد بالای Jaguar Project 8

"<yoastmark

اما جگوار Project 8 با توجه به عملکرد بالای خود به خاطر چهره تهاجمی و خاصش، توسط جگوار کمی ساده سازی شده است و این بار با نام کامل XE SV Project 8 Touring وارد میدان می شود. این نسخه هم از همان موتور 592 اسب بخاری بهره می برد.

طراحی بدنه جگوار Project 8

"<yoastmark

در این خودرو به جای باله بزرگ عقب از یک لبه در انتهای صندوق استفاده شده و با حذف قطعاتی که در پشت درب های عقب و جلوی گلگیرها نصب بود، فقط از همان لبه زیر رکاب ها استفاده شده است. خط سرتاسری که از جلو تا عقب خودرو کشیده شده بود حذف شده اما می توان آن را سفارشی خریداری کرد.

پیشنهاد سردبیر: جگوار لندرور برای گزارش خرابی جاده به راننده پول پرداخت می کند!

 

"<yoastmark

در عقب جگوار Project 8 نیز کمی ساده سازی صورت گرفته و از آن حالت مسابقه ای نسخه قبلی فاصله گرفته است. این خودرو در چهار رنگ Valencia Orange  و Corris Grey Satin و British Racing Green و  Velocity Blueعرضه می شود. از این خودرو فقط 15 دستگاه و آن هم با قیمت 188495 ساخته خواهد شد که همگی به صورت یک سدان چهار نفره هستند. سرعت نهایی این خودرو با توجه به جایگزینی باله بزرگ عقب با یک نمونه کوچک، به 300 کیلومتر در ساعت کاسته و محدود شده است.

منبع
motor1jaguarusa

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا