اخبار روز دنیای خودرو

نام هایپرکار لوتوس مشخص شد

نام هایپرکار لوتوس مشخص شد. شرکت لوتوس یکی از زیربرندهای کمپانی چینی جیلی است که تاکنون توانسته محصولات سوپراسپرت قابل توجهی را معرفی کرده و روانه بازار کند. حال به نظر می رسد اطلاعات جدیدی درباره هایپرکار لوتوس آینده آن دردسترس قرار گرفت.

براساس گزارش های منتشر شده، لوتوس در پی آن است تا از هایپرکار جدیدی رونمایی کند. خودرویی که پیش از این با اسم رمز Type 130 شناخته شده و حال اطلاعاتی درباره نام آن دردسترس قرار گرفت.

گفته می شود این محصول لوتوس EVIJA خواهد بوده و لوتوس به همین دلیل تصویر تیزری منتشر کرده که روی آن نام EVIJA حک شده است. اطلاعات بیشتری در کار نیست و لوتوس نیز جزئیات کاملی در اختیار ما قرار نداده است.

EVIJA هایپرکار لوتوس محصولی قدرتمند بریتانیایی

از آنجایی که این شرکت بریتانیایی می خواهد سال 2020 سوپراسپرت یا همان هایپرکار لوتوس جدید خود را معرفی کند، باید منتظر ماند تا جزئیات کاملی در اختیار قرار گیرد. لوتوس از زمانی که تحت برند جیلی قرار گرفت، استراتژی خود را تغییر داد تا عملکردی فراتر از انتظار را داشته باشد. شرکتی که باید آن را در نوع خود برجسته دانسته و توانسته تا به حال با محصولات بزرگ خود نظر طرفداران را جلب کند.

در حقیقت EVIJA اولین خودرو هایپرکار لوتوس است که پس از تحت مالکیت قرار گرفتن آن توسط جیلی معرفی می شود. تا به حال لوتوس محصول جدیدی که به عنوان زیر برند جیلی محسوب شود، ارائه نداد. نام EVIJA برگرفته از یک قهرمان اتومبیلرانی بریتانیایی است که توانسته به افتخارات بزرگی دست یابد و در این میان لوتوس نیز می خواهد با مدل جدید نام این قهرمان را زنده دارد.

پیش تر نیز تصاویر استتاری شاسی بلند جدید لوتوس منتشر شد. این طور پیداست، لوتوس می خواهد با خودرو جدید نظر طرفداران را جلب کند و پس از قرار گرفتن در زیر برند جیلی عملکرد بهتری از خود نشان دهد.

منبع

گرد آورنده
geeky-gadgets

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا