اخبار روز دنیای خودرو

تصاویر جدیدی از پورشه تایکان منتشر شد

شرکت پورشه چند سالی است که روی سدان الکتریکی پورشه تایکان مشغول کار است. سدانی که در سال 2014 شاهد رونمایی نسخه کانسپت آن بودیم و بزودی نسخه تولیدی این مدل معرفی می شود.

پورشه یکی از برندهای مطرح تولیدکننده خودرو محسوب شده که هر سال مدل های جدیدی برای معرفی دارد. در این بین تایکان اولین خودرو الکتریکی برند آلمانیست که مدتهاست تحت توسعه قرار دارد.

تایکان یک مدل تمام الکتریکی

تایکان یک مدل تمام الکتریکی محسوب شده و در آینده نزدیک شاهد معرفی آن خواهیم بود. تاکنون گزارش های مختلفی درباره تایکان منتشر شده و به تازگی نوبت به تصاویر این سدان رسیده است.

تا به حال تصاویر تایکان در پیست نوربرگ رینگ منتشر شده و حال در شانگهای چین تصاویر بیشتری از این مدل دردسترس قرار گرفت. این کمپانی می خواهد تایکان را برای بازارهای مختلفی از جمله چین آماده کند.

پورشه تایکان

بازار چین برای تولیدکنندگان خودرو از اهمیت بالایی برخوردار بوده و در این بین پورشه فرصت را مغتنم شمرده تا یک محصول برجسته معرفی کند. در تصاویر چراغ ها استتاری هستند و سیستم اگزوز تایکان نیز تقلبی به نظر می رسند.

خبر مرتبط: تایکان از کمپانی پورشه در یک قدمی معرفی

در تصاویر زهای تایکان آینده نگرانه به نظر رسیده و متفاوت از آن چیزیست تا به حال افشا شده است. پورشه درصدد است تا بهترین محصول را در اختیار مشتریان قرار دهد و با یک نمونه برجسته چینی رو به رو هستیم.

طراحی پورشه تایکان

پورشه تایکان

تا به حال گزارش های مختلفی از تایکان دردسترس قرار گرفته و حال این بار باید شاهد تصاویر غیراستتاری تایکان باشیم. شایان ذکر است که این سدان قابل توجه الکتریکی این خودرو با قیمت پایه 90 هزار دلاری عرضه می شود و مدل ارزان قیمتی نخواهد بود. طراحی تایکان به صورتی است که شاهد یک مدل چهار درب با زبان طراحی متفاوت نسبت به سایر خودروهای این کمپانی هستیم.

از آنجایی که تایکان نخستین تمام الکتریکی پورشه است، چنین طراحی برای آن عجیب نیست.

منبع
motor1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا