اخبار روز دنیای خودرو

گران قیمت ترین لینکلن کورسر مدل 2020

در این مطلب به برسی گران قیمت ترین لینکلن کورسر مدل 2020 می پردازیم، حتما بخوانید.کمپانی لینکلن در کورسر مدل 2020 از پلتفرمی مشابه اسکیپ برند لوکس فورد، استفاده کرده است. نمای داخلی Lincoln Corsair بسیار بهبود یافته و تکنولوژی‌های جدیدی در آن استفاده شده است. اما سوال اینجاست که با چنین تغییراتی، قیمت این خودرو چقدر خواهد بود؟

قیمت پایه لینکلن کورسر مدل 2020

قیمت مدل پایه کورسر سال 2020 که مجهز به موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر است، از 35،945 دلار آغاز می‌شود. امکان سفارش دو پکیج آپشن با این خودرو وجود دارد. این مبلغ، شروع قیمت لینکلن کورسر بود. اما جالب است بدانید که در صورت انتخاب پکیج گران قیمت Reserve II و موتور 2.3 لیتری پیشرفته، قیمت این خودرو تا دو برابر افزایش یافته و به 60،000 دلار می‌رسد.

در صورتی که تمامی آپشن‌های موجود در دفترچه فروش این خودرو را سفارش دهید، در نهایت بایستی مبلغ 60،660 دلار برای آن بپردازید؛ که این مبلغ، برای کراس اووری که شروع قیمت آن از حدود 30،000 دلار است، کمی زیاد به نظر می‌رسد.

لینکلن کورسر
لینکلن کورسر

قیمت پکیج موتور به روزرسانی شده Lincoln Corsair مدل 2020

پکیج موتور به روزرسانی شده در مدل پایه این خودرو 6،740 دلار قیمت دارد؛ البته این پکیج با آپشن‌های دیگری چون صندلی‌های جلوی تهویه‌دار، دوربین 360 درجه، و کروز کنترل تطبیقی، همراه است. با این حال، پکیج Reserve II، که پرش 11،540 دلاری را از مبلغ پایه این خودرو از خود نشان می‌دهد، از ویژگی‌های لوکسی که کمپانی لینکلن در کراس اوورهای کامپکت خود مورد استفاده قرار می‌دهد، برخوردار است.

آپشن های لینکلن کورسر مدل 2020

  • سیستم تعلیق تطبیقی
  • چراغ‌های جلوی LED
  • ویژگی‌های ایمنی فعال

این آپشن‌ها از جمله مواردی هستند که در صورت انتخاب این پکیج، اتومبیلتان از آن‌ها برخوردار خواهد شد.

Lincoln Corsairدر نمایشگاه اتومبیل نیویورک به نمایش در آمد؛ و این نمایشگاه اولین جایی بود که اندازه کوچک شده این خودرو را دیدیم. با این حال لینکلن کورسر مدل 2020 باز هم در سگمنت کراس اوورهای لوکس، رقیب جدی برای دیگر خودروها محسوب می‌شود. اینکه آیا این خودرو لیاقت پرداخت چنین مبلغی را دارد، چیزی است که در آینده و پس از رانندگی با آن می‌توان پاسخ داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا