اخبار روز دنیای خودرو

تویوتا یاریس هاچ بک 2020 معرفی شد

شرکت تویوتا که آوازه بزرگی در صنعت خودروسازی دارد، در جریان نمایشگاه نیویورک از هاچ بک نسل جدید یاریس رونمایی کرد. هاچ بکی که نسبت به نسل پیشین طراحی متفاوت و تهاجمی تری پیدا کرده است.

یاریس هاچ بک در مقایسه با نمونه نسل پیشین طراحی متفاوتی پیدا کرده اگرچه در ساختار شباهتی به نسل پیشین دارد. تویوتا سعی کرده زبان طراحی جدیدی برای این هاچ بک کوچک و کارآمد در نظر گیرد، از این رو می توان انتظارات بسیاری از آن داشت.

یاریس هاچ بک

استخوان یاریس شباهتی به مزدا دارد و پیشرانه 1.5 لیتری چهار سیلندر 106 اسب بخاری با سیستم دو چرخ جلو محرک در کنار گیربکس شش سرعته دستی، توانایی حرکتی خوبی به این مدل می دهد.

تویوتا یاریس هاچ بک در نیویورک

یاریس هاچ بک

تویوتا یاریس جدید را در دو مدل LE و XLE عرضه می کند. تجیهزات استاندارد در کنار طراحی شهری و کارآمد، نسل جدید یاریس را به خودرو هاچ بک جذابی تبدیل کرده است. در کابین داخلی یک صفحه نمایش 7 اینچی لمسی با پشتیبانی اندروید اتو و اپل کارپلی به کار گرفته شد و جنس کابین داخلی نیز از پلاستیک فشرده اما باکیفیت است. صندلی های چرمی نیز اعلا نیستند و بیشتر کیفیت استاندارد و معمولی دارند.

جلوپنجره مشبک با چراغ های بزرگ و خاص، چهره عجیب و متفاوتی به نسل جدید یاریس بخشیده است. البته نسل جدید یاریس سال 2018 در نمونه سدان معرفی شد و حال نوبت به نسخه هاچ بک رسیده است.

تویوتا این محصول را از تابستان سال جاری با قیمت نامشخص عرضه می کند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا