اخبار روز دنیای خودرو

فراخوان کیا کارنیوال 2019

شرکت کیا یکی از برندهای مطرح تولیدکننده خودرو محسوب می شود که هر سال نسل جدیدی از محصولات خود را با مشخصه‌های قابل توجه معرفی می کند.

در سال 2018 بود که مدل 2019 ون جذاب کارنیوال معرفی شد. مدلی که در طراحی شباهت نزدیکی به کیا سورنتو نسل فعلی داشته و یک مدل قابل توجه محسوب می‌شود.

اما به نظر می رسد مسئله ای در مونتاژ این ون به وجود آمده و موجب شده تا کیا فراخوانی بزند. باتوجه به این فراخوان رینگ کمربند ردیف دوم این خودرو اطمینان کاملی نداشته و مشتریان باید به سرعت این اتومبیل را به نمایندگی رسمی کیا برده تا به بررسی آن بپردازند.

خطر مرگ سرنشینان کیا کارنیوال

در این فراخوان آمده است، احتمال رها شدن رینگ وجود دارد و استفاده از آن در سرعت‌های بالا نمی تواند موجب نگه داشتن محکم افراد شود. همچنین رینگ موردبحث ممکن است اشتباه نصب شده باشد و سرنشینان نمی‌توانند آن را چرخانیده و به سهولت این رینگ کمربند را به کار گیرند. این موضوع ممکن است به مرگ مسافر در تصادفات منجر شود.

بنابراین هرچه سریع‌تر اگر از ون کیا کارنیوال برخوردار هستید که مدل 2019 است، آن را به نزدیک‌ترین نمایندگی کیا برده تا به بررسی این موضوع بپردازند. در مجموع 150 دستگاه کیا کارنیوال از این مسئله رنج می‌برند و شامل تمامی صاحبان ون اخیراً عرضه شده شرکت کره‌ای نمی‌شود.

کیا به تمامی صاحبان کارنیوال 2019 تماس گرفته و از آنها درخواست کرده تا در اسرع وقت اتومبیل را به نزدیک ترین نمایندگی رسانده تا این بررسی بدون پرداخت مبلغی انجام گیرد. انتظار داریم در آینده نزدیک نسل جدید کیا کارنیوال ون معرفی شود، مدلی که در نسل جدید با بروزرسانی طراحی جذابیت بیشتری نسبت به نسل پیشین پیدا کرده است.

شایان ذکر است فروش این ون در کشورهای آسیایی به مراتب بیشتر از سایر مناطق بوده است.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا