اخبار روز دنیای خودرو

نسخه بروزرسانی شده جی ام سی Acadia 2020 معرفی شد

شرکت جی ام سی به عنوان زیرمجموعه جنرال موتورز بیشتر روی سگمنت اتومبیل های شاسی بلند یا وانت پیکاپ مشغول کار است و در این بین طی نمایشگاه نیویورک نسخه بروزرسانی شده شاسی بلند جی ام سی Acadia 2020 را معرفی کرد.

خودرویی که باید آن را شاسی بلند باکیفیت و قابل توجه از خودروساز ایالات متحده دانست. در سال های گذشته جی ام سی سعی کرده به بروزرسانی محصولات بزرگ خود بپردازد و برای نمایشگاه نیویورک نیز نسخه بروزرسانی شده شاسی بلند جی ام سی Acadia 2020  آماده رونمایی شد.

Acadia 2020

مدلی که نسبت به نسخه پیشین چراغ های باریک، برخی ویژگی های اضافی و چندی دیگر مجهز شده است. حتی جی ام سی پیشرانه جدید توربوشارژ را برای نسخه جدید AT4 در نظر گرفت. جلوپنجره مشبک بزرگ، رینگ های مشکی، آینه های جانبی مشکی، چراغ جلو و عقب LED، طراحی نزدیک به آف-رود و چندی دیگر از ویژگی های ظاهری این مدل هستند.

نسخه بروزرسانی شده شاسی بلند جی ام سی Acadia 2020 با پیشرانه جدید

Acadia 2020

پیشرانه جدید این شاسی بلند از نوع 2.0 لیتری توربوشارژ با دو سوپاپ جدید است که در کنار پیشرانه های 2.5 لیتری درون خطی و 3.6 لیتری شش سیلندر قرار می گیرد. مدل توربوشارژ جدید قادر است قدرت 230 اسب بخاری تولید کند و در این بین عملکرد خوبی می توان از نسخه بروزرسانی شده شاسی بلند جی ام سی Acadia 2020 مشاهده کرد.

استفاده دو سوپاپ جدید برای پیشرانه 2.0 لیتری موجب می شود تا افراد در شرایط خاصی این دوسوپاپ را غیرفعال یا فعال سازند. این عمل با کمک سیستم GMC Electronic Precision Shift انجام می گیرد. در بحث فناوری اضافی باید به شارژ بی سیم 15 واتی، دوربین دید عقب باکیفیت، سیستم ترمز eBoost ، سیستم تعلیق بهینه شده و غیره اشاره کرد.

Acadia 2020 در نمایشگاه نیویورک به نمایش درآمد و بزودی با قیمت نامشخصی وارد بازار می شود.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا