اخبار روز دنیای خودرو

انتشار تصاویر جاسوسی از سری 4 کروک نسل جدید بی ام و

شرکت بی ام و این روزها روی محصولات جدید خود از جمله نسل بعدی سری 4 مشغول کار است. البته مدل های جدید دیگری هم تحت توسعه قرار دارند اما باید سری 4 نسل جدید را یکی از مدل های اصلی به شمار آورد.

تاکنون اطلاعات محدودی درباره این محصول جدید منتشر شده و حال نوبت به انتشار تصاویر جاسوسی نسخه کابریولت یا همان کروک سری 4 نسل جدید رسیده است. تقاضا برای مدل های کروک متاسفانه همچون گذشته محبوبیت ندارد و این روزها بیشتر مدل های شاسی بلند با تقاضا بزرگی رو به رو هستند.

سری 4 کروک

در این بین شرکت بی ام و معتقد است که در میان عدم تقاضا همچنان باید مدل کروکی هم قرار دارد. از این رو بزودی باید شاهد معرفی نسخه کروک از سری 4 نسل جدید باشیم. براساس تصاویر جاسوسی منتشر شده این مدل که شباهتی به نسل جدید Z4 دارد، بی ام و می خواهد زبان طراحی جدید خود را روی این مدل پیاده سازد.

بی ام و نسل جدید سری 4 را در مدل کروک عرضه می کند

سری 4 کروک

از این رو چراغ های کشیده تر و چهره تهاجمی از ویژگی های اصلی طراحی نسل جدید سری 4 است. تاکنون تصاویر رندر شده متعددی مربوط به این نسل سری 4 منتشر شده اما در صورت عدم تایید توسط بی ام و نمی توان مهر تاییدی به آنها زد.

گفته شده بی ام و پلتفرم CLAR را برای این مدل نیز در نظر گرفته و این روزها بیشتر محصولات خودروساز باواریایی برروی همین پلتفرم جای می گیرد. گذشته از تصاویر بیرونی، تصویری هم مربوط به کابین داخلی سری چهار منتشر شده که شباهتی به دیگر محصولات نسل جدید بی ام و دارد.

انتظار داریم بی ام و پیشرانه 2.0 لیتری توربوشارژ 255 اسب بخاری برای این مدل در نظر گیرد که شامل مدل های 430i / 430i xDrive می شود. یک نسخه با عملکرد بالا با پیشرانه 3.0 لیتری 382 اسب بخاری هم در راه خواهد بود. جزئیات بیشتری در کار نیست و جهت کسب اطلاعات بیشتر باید تا اواخر امسال منتظر ماند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا