اخبار روز دنیای خودرو

انتشار اولین رندر از استون مارتین DBX

پیش از این هربار تصویری از استون مارتین DBX منتشر می‌شد، این خودرو را با پوشش محافظ به نمایش می‌گذاشت. نقش این پوشش در تصاویر استون مارتین DBX، پنهان کردن ظاهر بدنه این خودرو بوده، به گونه‌ای که به طراحی این شاسی بلندی لوکس نمی‌توانستیم پی ببریم. اخیرا تصاویر رندر شده‌ای از این خودرو منتشر شده که ظاهر آن را دقیق‌تر و البته با وجود خط و خطوط ظریف روی بدنه، زیباتر نشان می‌دهد.

اولین چیزی که با دیدن این تصویر به چشم می‌آید، گلگیر آن است که در عین حال که اصلا خشن به نظر نمی‌آید، ولی ظاهری تنومند را به نمایش می‌گذارد. این ظاهر باعث شده که مدل جدید کمپانی استون مارتین از دیگر محصولات لوکس آن، که اکثر آن‌ها از ویژگی‌های ظاهری خودروهای قدیمی استون مارتین بهره می‌بردند، متفاوت شود.

در حقیقت این گونه به نظر می‌رسد که کمپانی استون مارتین در DBX، هدف اصلی خود را کنار زدن تمامی طراحی‌های پیشین شاسی بلندها و ارائه طرحی نوین قرار داده است. تنها ویژگی که در این تصاویر رندر شده از شاسی بلند جدید مشابه سایر خودروهای پیشین این کمپانی دیده می‌شود، سپر جلویی آن است.

چراغ‌های جلوی کوچک و جلوپنجره منحصر به‌فرد استون مارتین به DBX ظاهری اسپرت بخشیده است. به طور کلی این خودرو با ظاهر ظریف و ورزشکار خود، زنانه به نظر می‌رسد. اگرچه شاید تا پیش از این، منطق عموم چنین ظاهری را برای یک شاسی بلند نمی‌پسندید، اما DBX خلاف آن را به اثبات رسانده است.

استون مارتین DBX به گفته سازنده آن، پس از آزمون‌های به عمل آمده، یک خودروی آفرود است. هنگامی که با این شاسی بلند با سرعت زیاد ‌روی جاده‌های ناهموار در حال آفرود هستید، قطعا ظاهر زنانه و لطیف آن از خاطرتان خواهد رفت.

جدای از تمامی این صحبت‌ها، این‌ها تنها تصاویر رندر شده‌ DBX جدید کمپانی آستون مارتین هستند و خودروی اصلی می‌تواند بسیار متفاوت باشد. اگرچه پس از دیدن همین تصاویر رندر شده و همچنین دقت در نمونه‌های اولیه این خودرو که پیش از این به نمایش در‌آمده بود، از شباهت تصاویر و نمونه اصلی تا حدودی مطمئن می‌شویم.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا