اخبار روز دنیای خودرو

عرضه آئودی A1 و Q3 تا اواخر 2019 تاخیر خورد

شرکت آئودی به تازگی تصمیم گرفت تا عرضه دو هاچ بک و کراس‌اوور A1 و Q3 نسل جدید را تا اواخر سال 2019 با تاخیر مواجه کند. این تاخیر به دلیل عدم دریافت تاییدیه های لازم توسط کمپانی اروپایی است.

در ابتدا قرار بود A1 هاچ بک از سه ماهه دوم سال به بازار عرضه شود و Q3 نیز برای عرضه در اواسط سال برنامه‌ریزی شد. اما حال هر دو مدل قرار است اواخر سال 2019 به بازار عرضه شوند.

به گزارش وب سایت CarAdvice، شاون کلییری یکی از مدیران ارشد آئودی، عدم دریافت تاییدیه WLTP اروپا موجب شد تا عرضه با تاخیر مواجه شود. موضوعی که انتظار می رفت سریعتر توسط آئودی دریافت شود و حال تاخیر در دریافت آن عرضه را با تاخیر مواجه می‌سازد.

عرضه چند محصول آئودی با تاخیر مواجه شد

آئودی A1

آئودی بیان داشت این تاخیر روی بازارهای کوچکی که این کمپانی محصول عرضه می دارد، می تواند تاثیر بگذارد. آئودی همچنین در نظر دارد اوایل سال 2020 شاسی بلند الکتریکی e-tron quattro را به عنوان اولین خودرو تمام برقی خود در بازار عرضه کند.

گذشته از آن عرضه RS3 نیز به دلیل عدم کسب گواهی WLTP اروپا با تاخیر مواجه شد. متاسفانه فروش آئودی در سال 2019 روند کاهشی پیش گرفته و نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش 25 درصدی پیدا کرد. این کمپانی می‌خواهد با عرضه مدل‌هایی چون Q3 و A1 بر میزان فروش خود تاثیر مثبتی بگذارد.

برند مطرح آلمانی تحت مالکیت فولکس واگن هر سال محصولات جدیدی را در بازار عرضه می‌کند تا در رقابت با رقبا سختی چون مرسدس‌بنز، بی‌ام‌و و چندی دیگر حرف های بسیاری برای گفتن داشته باشد. به هر حال عرضه دو مدل A1 و Q3 نسل جدید سال جاری انجام خواهد گرفت و خوشبخانه تا 2020 تاخیر نخواهد داشت.

انتظار داریم باقی محصولات در موعد مقرر به فروش برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا