اخبار روز دنیای خودرو

مدیرعامل آئودی معرفی نسل جدید TT را تکذیب کرد

بی‌شک آئودی یکی از خودروسازان بزرگ صنعت شناخته می‌شود که تاکنون توانسته با عرضه محصولاتی در سگمنت‌های مختلف، نظر علاقمندان به خودرو را جلب کند.

همانطور که می‌دانید در حال حاضر محصولات پرفروش آئودی، مدل‌های شاسی بلند و کراس اوور هستند و همین موضوع موجب شد تا آلمانی‌ها توجه ویژه‌ای به این سگمنت خودروها داشته باشند.

باتوجه به اینکه Q4 در آینده معرفی خواهد شد و Q9 در کار نیست، متاسفانه آلمانی‌ها هیچ برنامه‌ای برای به‌روزرسانی کوپه کامپکت TT هم ندارند. Bram Schot مدیرعامل وقت آئودی در مصاحبه‌ای با وب سایت Autocar، به نکته ناراحت کننده‌ای اشاره کرد. وی بیان داشت که آئودی برنامه‌ای برای معرفی نسل جدید کوپه کوچک TT ندارد.

نسل جدید TT آئودی به این زودی‌ها عرضه نمی‌شود

نسل جدید TT

وی دلیل عدم وجود برنامه برای معرفی نسل جدید TT را چنین بیان می‌کند که شرکت آلمانی برای توسعه هر مدلی ابتدا به ارزیابی پرداخته و پس از بررسی صورت گرفته و کسب نتایج درست، تصمیم به تولید خواهد گرفت. همچنین برخی مدل‌ها به دلیل فروش ضعیف هزینه‌ای را به دنبال دارند و که از جمله باید به همین مدل TT اشاره کرد. همچنین بودجه در نظر گرفته شده آئودی بیشتر برای اتومبیل های الکتریکی و سایرفناوری‌ها می‌باشد که نمی‌توان آن‌ها را صرف توسعه نسل جدید مدلی چون TT کرد.

آئودی موفق شد با قطع تولید برخی قطعات، هزینه کمپانی را با کاهش 27 درصدی رو به رو سازد. از آنجایی که TT مدل پرفروشی نیست، بعید به نظر می‌رسد تا سال 2022 اخباری از نسل جدید آن به گوش برسد و در این بین تولید نسل فعلی همچنان ادامه دارد.

پیشتر آئودی در سال 2014 طی نمایشگاه اتومبیل پاریس 2014، از کانسپت کوپه چهاردرب TT Sportback رونمایی کرد که انتظار می‌رفت بزودی نسخه تولیدی آن را مشاهده کنیم. احتمال دارد نسل بعدی TT نیز در طراحی وام دار همین کانسپت باشد و به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

منبع: motor1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا