اخبار روز دنیای خودرو

آئودی E-Tron Sportback در تصویر رندر شده تهاجمیست

شرکت آئودی برخلاف دهه فعلی که روی مدل های موتور احتراقی فعالیت داشته، قصد دارد دهه جدید را با محصولات الکتریکی آغاز کند. حتی اخیرا مدل های جدیدی توسط این برند آلمانی با پیشرانه کاملا الکتریکی معرفی شد.

نسخه Sportback آئودی E-Tron احتمالا در آینده نزدیک معرفی خواهد شد. مدلی که انتظار داریم به مشخصات بزرگی مجهز شده و از طراحی تهاجمی تر نسبت به سایر مدل ها برخوردار باشد.

E-Tron اسپرت بک یک کراس اوور با ساختاری اسپرت است که نظر هر فردی را به خود جلب خواهد کرد. تاکنون چند مدلی از سری E-Tron توسط آئودی معرفی شده و انتظار داریم بزودی مدل Sportback هم وارد خط تولید آئودی شود.

به تازگی تصویر رندر شده این مدل آشکار شده که در مقایسه با مدل سدان E-Tron ، فاصله بیش تری از زمین دارد. همانطور که گفته شد E-Tron Sportback یک کراس اوور کامپکت و اسپرت تلقی می شود.

E-Tron Sportback آئودی چنین خواهد بود

 

آئودی کانسپت E-Tron Sportback  را در سال گذشته رونمایی کرد و وقت آن رسیده تا در اواخر سال جاری شاهد معرفی نسخه تولیدی این کراس اوور قرار گیریم.

نسخه تولیدی E-Tron Sportback به پیشرانه الکتریکی 402 اسب بخاری مجهز است که در کنار آن باتری 95 کیلووات ساعتی هم نصب خواهد شد. پیش بینی می شود این شاسی بلند با قدرت بالای خود در کمتر از 5.7 ثانیه به 100 کیلومتر برساعت دست یابد. سقف سرعت نیز احتمالا بیش از 200 کیلومتر برساعت خواهد بود.

در فرم کانسپت E-Tron Sportback از پیشرانه 430 اسب بخاری بهره می برد که در حالت پیشرانه احتراقی این قدرت به 496 اسب بخار می رسد. آئودی با به کارگیری پیشرانه الکتریکی برای محصول آینده خود در نظر دارد، محصولات برقی پرتوان و پیشرفته ای را روانه بازار کند.

جزئیات بیشتری در کار نیست و تصویر رندر شده نسخه تولیدی این شاسی بلند کراس اوور نیز در نوع خود جالب توجه است که از چهره خشمگین برخوردار شده است.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا