اخبار روز دنیای خودرو

شرکت بنتلی به دنبال کراس اوور و گرند توررهای بیشتر

شرکت بنتلی را باید یکی از خودروسازان مطرح تولیدکننده خودروهای لوکس دانست که در سبد محصولات آن نمی توان شاهد مدل های ارزان قیمت و استاندارد بود.

این خودروساز برای استراتژی بهتر در فروش می خواهد روی سگمنت های خاصی تمرکز کرده تا بر این فروش بیافزاید. در این میان Werner Tietz مدیر بخش مهندسی بنتلی در گفتگو با وب سایت Autocar بیان کرد که اتومبیل اسپرت خالص هدف اصلی بنتلی نیست.

این یعنی بنتلی نمی خواهد EXP 10 Speed 6 یا مدل الکتریکی EXP 12 Speed 6e را به تولید برساند. از زمانی که Adrian Hallmark مدیریت بنتلی را بر عهده گرفته، برنامه های این کمپانی نیز با تغییراتی مواجه شد.  Tietz درباره مدیریت جدید هم افزود که بنتلی در حال حاضر سعی می کند روی مدل‌های گرند تورر و کراس اوورها تمرکز کند.

بنتلی در تدارک محصولات کراس اوور بیشتر

تمرکز روی این سگمنت ها بر فروش بنتلی تاثیر خواهد گذاشت. از آنجایی که مدتیست کراس اوورها در بازار نقش کلیدی ایفا می کنند و موردتوجه قرار گرفتند، شرکت های بزرگی چون بنتلی نیز از این قاعده مستثنی نیست و می خواهد برای رشد فروش خود به تولید این نوع مدل ها بپردازد.

Tietz افزود که در هر بخش کمپانی مدل GT توسعه داده تا بتواند موردتوجه قرار گیرند. او همچنین درباره بنتایگا نیز افزود این مدل در چین و ایالات متحده مشتریان خوبی دارد. Tietz همچنین درباره مدل های پلاگین هیبریدی و برقی هم بیان داشته این شرکت تا سال 2025 می خواهد مدل های الکتریکی و هیبریدی متعددی عرضه دارد.

به هر حال بنتلی آمادگی لازم جهت توسعه خودروهای کامل الکتریکی نداشته و باید منتظر ماند تا این کمپانی بریتانیایی در آینده نزدیک محصول الکتریکی جدیدی عرضه دارد. پیش بینی می شود بنتلی در اوایل دهه بعدی حداقل چند مدل الکتریکی برای معرفی داشته باشد و برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا