اخبار روز دنیای خودرو

ب ام و M2 با طعم G Power

کمپانی G پاور به عنوان یکی از مشهورترین شرکت‌های تیونینگ کننده خودروهای بی ام و در سرتاسر جهان شناخته می‌شود. اما محصولی که اخیراً این کمپانی دست روی آن گذاشته است یک ب ام و کوپه دو درب است که به اندازه کافی توسط بخش M اسپرت ب ام و تیونینگ شده است و حتی از مدل‌های M معمولی با پسوند کامپتیشن ادیشن نیز قوی‌تر است. حال کمپانی جی پاور این مدل خاص را با اصلاحاتی همراه کرده است که در ادامه به قسمتی از آنها اشاره خواهیم کرد.

اضافه شدن ویژگی‌های جدید به M2

 G Power

در نخستین گام برای اضافه نمودن بر قدرت پیشرانه، دو توربوی غول پیکر به موتور اضافه شده است تا مهندسین جی پاور بتوانند از این موتور قدرتی بیش  از 680 اسب بخار بگیرند، ضمن آنکه گشتاور خروجی و تولیدی این خودرو نیز به 860 نیوتن متر افزایش یافته است که رقم قابل توجهی است. ECU نیز تغییرات قابل توجهی به خود دیده است و همچنین یک اگزوز تماماً تیتانیوم برای این خودرو مهیا شده است. بال عقب نیز توسعه یاقته است ضمن آنکه رینگ‌های فورج کاری شده و 22 اینچی بر روی این خودرو کاملاً خودنمایی می‌کنند.

M2 در مقایسه با سایر رقبا

این M2 پیشرفته و دردانه جی پاور در عرض تنها 3.2 ثانیه قادر است از حالت سکون به سرعت یکصد کیلومتر بر ساعت برسد که تنها از خودروهایی مانند هوراکان پرفورمانته و فراری 488  در حدود 0.2 ثانیه کندتر است، اما می‌تواند سوپراسپرت های دیگری مانند فراری F12 یا انواع مازراتی ها را شکار کند. جی پاور قیمت این کیت افزایش شتاب و قدرت را در حدود 20 هزار یورو اعلام کرده است که به این قیمت باید هزینه خرید ام 2 کامپتیشن ادیشن را هم اضافه کنید که البته می‌توان با این قیمت یک دستگاه M4 را در سایزی بالاتر از ام 2 خریداری کرد اما به هیچ عنوان به چنین قدرت و شتابی دست نخواهید یافت.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا