اخبار روز دنیای خودرو

بی‌ام‌و M4 جدید این گونه خواهد بود

شرکت بی‎ام‌و در چند سال گذشته محصولات جدید متعددی معرفی کرده که هر یک دارای زبان طراحی جذاب و مشخصات بزرگی هستند. از جمله آن‌ها باید به سری 3 و Z4 نسل جدید اشاره کرد.

اما به نظر می رسد باواریایی ها می خواهند بزودی نسل جدید سری 4 را که مدلی میان سری 5 و سری 3 است، معرفی کند. این نسل سری 4 برنامه ریزی شده تا در اواخر سال 2019 رونمایی شود. Tobias Büttner یکی از طراحان مطرح گرافیکی، به تازگی تصویر رندر شده M4 نسل جدید را منتشر کرد که به نظر می رسد با یک مدل برجسته رو به رو هستیم.

بی‌ام‌و M4 جدید با چهره تهاجمی همراست

بی ام و M4

بی‌ام‌و در نسل بعدی سری 4 چند مدل ارائه می دهد و از جمله آنها یک مدل دو درب کوپه خواهد بود. براساس تصویر انتشار یافته، M4 جدید دارای طراحی نسل جدید بی‌ام‌و است که چهره تهاجمی تری نسبت به نسل قبل دارد.

گویی از طراحی سری 3 نسل جدید در رندر M4 بهره گرفته شده و نتیجه اثر نیز به یک مدل جذاب تبدیل شد. عناصر طراحی سری 3 و Z4 جدید به خوبی در این تصویر پیداست. انتظار داریم بی ام و برای نسل بعدی M4 نه تنها طراحی کاملا جدیدی به کار می گیرد، بلکه از پیشرانه قدرتمندتری بهره خواهد گرفت.

نسل فعلی M4 از پیشرانه 3.0 لیتری توربوشارژ شش سیلندر 425 اسب بخار قدرت می گیرد که این قدرت برای حالت استاندارد در نظر گرفته شد. اما برای حالت قدرتمندتر با افزوده شدن بسته قدرت، این خروجی به 433 اسب بخار هم می رسد. در حال حاضر کراس اوور نسل جدید X3 M به پیشرانه 473 اسب بخار مجهز است و انتظار داریم حداقل M4 جدید با پیشرانه نزدیک به 500 اسب بخار همراه شود.

متأسفانه اطلاعات کاملی در دست نیست تا به آن پرداخت. از این رو باید منتظر ماند تا مشخص شود شرکت بی‌ام‌و برای نسل بعدی سدان سری‎4 چه برنامه‌ای در سر دارد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا