اخبار روز دنیای خودرو

خودرو کودکانه بوگاتی با قیمتی معادل یک اتومبیل بزرگ

شرکت بوگاتی از دیرباز به صنعت تولید خودرو ورود پیدا کرده تا محصولات خاص خود را در اختیار مشتریان قرار دهد. محصولاتی که از آن‌ها تنها تعداد محدودی تولید شده و نباید مدل‌های تولید انبوه دانست. به تازگی این شرکت فرانسوی که زیرمجموعه فولکس‌واگن نیز محسوب می‌شود، از اتومبیل کودکانه خود که برگرفته از خودرو مسابقه ای کلاسیک Type 35 است، در یکی از شوروم‌های خود رونمایی کرد.

اتومبیلی که از طراحی جالب توجهی برخوردار است و با قیمتی معادل یک اتومبیل استاندارد به فروش می‌رسد. البته باتوجه به قیمت محصول اصلی بوگاتی، عجیب نیست چنین هزینه‌ای را برای مدل کودکانه شاهد باشیم. شایان ذکر است این مدل به مناسبت 110 سالگی برند بوگاتی توسعه یافته و در تعداد محدودی به تولید می‌رسد. خودرو ریسینگ تایپ 35 بوگاتی یکی از مدل‌های مسابقه‌ای برجسته به شمار می‌رود که طراحی هیجان‌انگیزی داشته و یک مدل معمولی نیست. یک وسیله نقلیه مسابقه‌ای که توانست در طی دهه 1920 به بیش از 2000 جایزه دست‌یابد.

بوگاتی با خودرو کودکانه اتومبیل‌های استاندارد را به چالش می‌کشد

بوگاتی

از ویژگی‌های ظاهری این محصول بوگاتی باید به رنگ بدنه آبی‌مات، رینگ‌های آلومینیوم، صندلی چرم، فرمان چهار راه و چندی دیگر اشاره کرد. بوگاتی سعی کرده طراحی منحصربفردی به عنوان یک خودرو کودکانه برای این مدل در نظر گیرد. برخلاف دهه 1920 و مدل کلاسیک، بوگاتی برای Baby II خود از پیشرانه الکتریکی بهره گرفته زیرا باتری لیتیوم یونی در داخل آن به کار گرفته شده که می‌تواند مسافت کوتاهی به حرکت درآید. یک کلید محدودیت سرعت در این مدل به کار گرفته شده تا کودکان بتوانند بدون هیچ محدودیتی اتومبیل کوچک را به حرکت درآورند.

با قیمت عجیب 30 هزار دلاری که می‌توان با آن یک سدان یا شاسی‌بلند از برندهای مطرح روز خریداری کرد، شما تنها از خودرو ساده اما لوکس کودکانه بوگاتی برخوردار می‌شوید.

البته باتوجه به قیمت‌های هنگفت مدل‌های اصلی بوگاتی چنین هزینه‌ای عجیب نیست.

منبع: slashgear

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا