اخبار روز دنیای خودرو

توقف تولید کادیلاک XTS در ماه اکتبر سال جاری میلادی

کمپانی کادیلاک تولید مدل ATS را در سال 2018 متوقف کرد و هم‌اکنون نیز در حال توقف تولید مدل CTS است. این درحالی است که آینده CT6 با سیستم چهار چرخ محرک نیز هنوز معلوم نیست. سدان دیگری که عمر آن نزدیک به اتمام است، کادیلاک XTS بوده که گزارشات حاکی از آنند که تنها در چند ماه آینده، تولید این مدل در کارخانه اوشاوا کانادا، متوقف خواهد شد.

بر اساس گزارشات تازه منتشر شده، خط مونتاژ سدان کادیلاک XTS که حدود 2600 کارگر در آن مشغول به کارند، در اکتبر متوقف می‌شود. این زمان در حقیقت چند ماه بعد از زمانی است که توسط جنرال موتورز کانادا اعلام شده بود. در همان ماه، تولید شورولت ایمپالا نیز در کارخانه اوشاوا متوقف خواهد شد؛ اما حضورش در کارخانه دیترویت به همراه مدل CT6، حداقل تا ماه اول سال آتی، قطعی است.

علی‌رغم پیشرفت شاسی‌بلندها در سگمنت اتومبیل‌های لوکس، کمپانی کادیلاک هنوز هم از تولید سدان دست نکشیده و در ماه مارس مدل CT5 را معرفی کرد. این کمپانی همچنین مدل CT4 را نیز به زودی عرضه می‌کند. هردوی این مدل‌ها تا آخر ماه جاری به تریم V مجهز خواهند شد.

تصاویر جاسوسی تغییرات بیشتری را از خط تولید کادیلاک به نمایش در آورده‌اند. اتومبیل XT5 عرضه شده و گزارشات جدید بیانگر این هستند که نسل آینده اسکالید در سال 2020 به نمایش در خواهد آمد. در نمایشگاه اتومبیل دیترویت در ژانویه، کمپانی دیترویت نه تنها مدل XT6 را به نمایش درآورد بلکه تصاویر رندر شده اولین اتومبیل برقی خود را نیز منتشر کرد.

کادیلاک تا سال 2021 برنامه بسیار پرکاری را در نظر دارد، زیرا قرار است که تا این سال هر شش ماه یک مدل جدید را عرضه کند.

منبع

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا