اخبار روز دنیای خودرو

طراحی نسل بعدی لافراری این گونه خواهد بود

شرکت فراری در تلاش است هر سال مدل های جدیدی را در نمایشگاه های بزرگ معرفی کند. در حالی که اخیرا لافراری جدید توسط این شرکت ایتالیایی معرفی شده و حال به نظر می رسد بزودی باید شاهد معرفی جانشین آن باشیم.

براساس آخرین گزارش ها، فراری می خواهد بزودی هایپرکار جدید پس از چندین مدل همچون F40, F50, Enzo و لافراری معرفی کند. هایپرکاری که جانشین لافراری محسوب می شود و از طراحی حیرت انگیزی برخوردار خواهد شد.

به تازگی یکی از هنرمندان دیجیتال به نام Rain Prisk، تصمیم گرفت تصویر رندر شده از نسل بعدی هایپرکار فراری ارائه دهد. جانشینی که در مقایسه با لافراری طراحی عجیب و آینده نگرانه ای دارد.

جانشین لافراری در راه است

جانشین لافراری، هیچ شباهتی به مدل فعلی نداشته و فراری ممکن از ساختار متفاوتی بهره گیرد. ساختاری که لافراری جدید را به یک هایپرکار بزرگ تبدیل می کند. انتظار می رود در سال 2022 فراری به معرفی چنین هایپرکار هیجان انگیزی بپردازد اما دقیقا اطلاعات درستی در دست نیست تا مشخص شود این برند ایتالیایی چه برنامه ای در سر دارد.

فراری تا سال 2022 بیش از 60 درصد محصولات خود را به پیشرانه هیبریدی مجهز می کند. برنامه ای که پیش از این شرکت های بسیاری درباره آن اظهار نظر کردند و عملی می سازند. طراحی ویژگی خاصی را نشان نمی دهد و شاهد یک مدلی هستیم که در نوع خود جالب توجه است.

به هر حال جهت کسب اطلاعات بیشتر باید منتظر ماند تا مشخص شود ایتالیایی چه برنامه ای برای مدل های آینده هدف قرار دادند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا