اخبار روز دنیای خودرو

مرسدس AMG و بروزرسانی خودروها به سیستم چهارچرخ محرک

شرکت مرسدس AMG بخش مستقلی از مرسدس بنز محسوب شده که روی مدل های قدرتمندتر محصولات این شرکت فعالیت می کند. اما آخرین گزارش ها نشان می دهند، این بخش مطرح مرسدس در نظر دارد بزودی تمامی مدل ها را به سیستم چهارچرخ محرک تجهیز کند.

به گفته Tobias Moers مدیر بخش AMG، مرسدس می خواهد از اوایل دهه بعدی سیستم هیبریدی را در سری محصولات خود به کار گیرد. اگر این امر صورت گیرد، باید منتظر خودروهایی باشیم که از سیستم چهارچرخ محرک نیز برخوردار هستند.

Moers در گفتگو با اتوکار بیان داشت که مدل های محور عقب چندان محبوب نیستند و بسیاری جهت خرید یک خودرو ایده آل می خواهند اتومبیلی با سیستم چهارچرخ محرک خریداری کنند. زیرا مدل های مذکور از توانایی حرکتی بهتری برخوردار هستند، بخصوص اگر در شرایط آب و هوایی نامساعد قرار گیرند یا جاده های ناهمواری برای آنها انتخاب شود.

مرسدس AMG و برنامه بزرگ برای آینده

این موضوع شامل AMG GT نسل بعدی هم می شود که گفته شده با سیستم چهار چرخ محرک معرفی و به فروش می رسد. ای ام جی در نظر دارد با قطع مدل های 12 سیلندر، ساختار جدیدی به محصولات خود ببخشد. خودروهایی که با پیشرانه های الکتریکی می توانند عملکرد خوبی از خود نشان داده و ویژگی های بارزی دارند.

همانطور که گفته شد، مرسدس AMG در تلاش است همچون دیگر رقبا مدل های الکتریکی یا هیبریدی را از دهه بعدی وارد خط تولید خود کرده تا نسبت به رقبا عملکرد بهتری داشته باشد. تاکنون مدل های هیجان انگیز توسط این بخش مرسدس بنز معرفی و عرضه شد که هر یک دارای ویژگی اسپرت و ساختار برجسته هستند.

اطلاعات کافی درباره نسل بعدی مرسدس AMG در دست نیست و باید منتظر ماند تا مشخص شود این برند آلمانی چه برنامه ای در سر دارد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا