اخبار روز دنیای خودرو

کلسن و توسعه یک نسخه مخصوص از لیموزین میباخ!

شرکت کلسن در کمپانی خود و برای ساده‌تر شدن انتخاب مشتری‌ها و با توجه به نیاز آن‌ها از خودروی لوکس و همچنین مبحث مهم بودجه، کلاس‌های مختلفی را در نظر گرفته است که یکی از آن‌ها، STRETCHCARS VIP است که خودروهای سدان و یا اصطلاحا کشیده را شامل می‌شود.

 در این کلاس سه نوع میباخ با فاصله‌های محوری متفاوت، مرسدس بنز کلاس G، رنجروور اتوبیوگرافی، بنتلی بنتایگا، مرسدس بنز V کلاس و همچنین مهمان جدید آن‌ها، فانتوم 8 حضور دارد که به تازگی فروش آن شروع شده است. معروف‌ترین خودرو در این کلاس، میباخ با افزایش طول 1 متری نسبت به مدل اصلی یعنی S کلاس معمولی است که فضای پا در آن بی‌همتاست و یکی از بزرگترین لیموزین‌های دنیا خطاب می‌شود.

1050 back 2 orig

پیشرانه خودرو 12 سیلندر است و از رینگ‌های سفارشی مدل S65 و یا مدل فیس لیفت 2019 بنا به سفارش مشتری بهره می‌برد. علاوه بر رنگ مشکی، رنگ سرمه‌ای بسیار تیره و البته زیبایی نیز برای این خودروی اشرافی از سوی کلسن در نظر گرفته شده است که نمای این خودرو را زیباتر جلوه می‌دهد. باید خاطرنشان کرد علاوه بر امکانات اصلی میباخ که سلطان خودروهای لوکس قلمداد می‌شود، دو نوع چرم سفارشی، دوخت متفاوت با نمونه اصلی، پرده‌های مخمل، شیشه‌های تیره، ماساژورهای پیشرفته‌تر، نشانگرهای روی سقف و سیستم سرگرمی متفاوت با نمونه اصلی از بارزترین آپشن‌های اضافه شده به این خودرو محسوب می‌شوند.

2 9

G واگن نیز از معروف‌ترین خودروهای این کلاس به شمار می‌رود که با افزایش طول بیش از یک متر مواجه شده است. در این مدل صندلی‌ها با نمونه اصلی تعویض شده‌اند و دارای ماساژور، گرمکن و سردکن و زیر پایی‌های مخمل هستند. تلفن اختصاصی ماهواره‌ای و همچنین تغییر وضعیت صندلی به سبک S کلاس نیز به این مدل افزوده شده است. همچنین باید گفت یخچال و میز کار نیز از تجهیزات پایه این خودرو محسوب می شود.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا