اخبار روز دنیای خودرو

نسل جدید بی‌ام‌و X6 چنین خواهد بود

بی ام و در چند سال گذشته تغییرات گسترده ای روی محصولات خود حاصل کرد. به صورتی که شاهد معرفی نسل جدید بیشتر خودروهای این کمپانی باواریایی بودیم.

اما معرفی نسل جدید X6 با تاخیرهایی رو به رو شد که موجب نگرانی طرفداران خود گشت. در این بین به نظر می‌رسد سال 2020 بی‌ام‌و می‌خواهد از نسل جدید X6 شاسی‌بلند کوپه رونمایی کند.

همچون دیگر برندها، بی ام و نیز حاشیه هایی دارد و تصاویر رندر شده محصولات این شرکت نیز به بیرون درز می‌کند. به تازگی وب‌سایت روسی Kolesa.ru تصویر رندر شده نسل جدید X6 را منتشر کرد.

بی ام و X6 نسل جدید زیباتر از همیشه

بی ام و X6

در نمای جلو چندان با مدل فعلی تفاوت ندارد اما بیشترین تغییر در قسمت عقب صورت می گیرد. زیرا شاهد چراغ های عقب باریک نسبت به نسل فعلی هستیم. در نسل فعلی X6 از چراغ عقب های بزرگ و ضخیم تری بهره می برد اما در نسل بعدی برای بهره گیری از طراحی مدرن این چراغ باریک می شود.

نمای عقب به نظر می رسد طراحی متفاوتی نسبت به نسل فعلی دارد و در نمای جلو چندان نمی توان شاهد تغییری بود. ایکس 6 رقیب مستقیم مرسدس GLE خواهد بود و اگر بی ام و بتواند طراحی جذاب و ویژگی های بزرگ برای آن در نظر گیرد، بدون شک موفق خواهد شد.

برخی ویژگی های ظاهری در این تصویر رندر شده، وام دار X5 نسل جدید است. انتظار داریم X6 M نیز مدتی پس از عرضه نسخه استاندارد با پیشرانه 600 اسب بخار عرضه شود. بی ام و مدل های مختلفی از X6 را عرضه می کند که چیزی مشابه xDrive40i و xDrive50i در X5 است.

به هر حال جزئیات کافی نیست و نمی توان به شایعات بی اساس اشاره کرد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا