اخبار روز دنیای خودرو

نسل بعدی هیوندا توسان متحول می شود

شرکت هیوندا در نظر دارد بزودی نسل جدید کراس اوور توسان را معرفی کند. خودرویی که چند سالی از معرفی نسل فعلی آن گذشته و چندین بار بروزرسانی طراحی روی این مدل صورت گرفت.

اما در نهایت باید بزودی شاهد معرفی نسل جدید توسان قرار گیریم. با تحولی که هیوندا روی برخی مدل های خود از جمله سوناتا اعمال کرده است، انتظار داریم اخبار خوبی به گوش برسد.

براساس آخرین گزارش ها، هیوندا در تلاش است، نسل جدید توسان شاسی بلند را با تحولی همراه سازد. Sangyup Lee یکی از مدیران ارشد بخش طراحی هیوندا که در طراحی Venue و سوناتا جدید نقش کلیدی ایفا کرده، به طراحی جذاب نسل بعدی توسان هم اشاره کرد.

Sangyup Lee اخیرا در گفتگو با وب سایت Motor Authority اظهار داشت:

اگر تصور می کنید محصولات جدید ما هیجان انگیز هستند، باید بگویم نسل جدید توسان فوق العاده است.

متاسفانه Sangyup Lee جزئیات دقیقی به اشتراک نگذاشته است و تنها به همین نکته بسنده کرد. این طور پیداست هیوندا در حال حاضر روی توسعه نسل جدید توسان فعالیت می کند و باید انتظار معرفی یک مدل برجسته را داشت. در طول سال های گذشته توسان در نسل های مختلف طراحی متناسب با زمان خود را دریافت کرده است. اما این طور پیداست، هیوندا برای نسل جدید توسان سنگ تمام می گذارد.

زبان طراحی هیوندا محصولات این شرکت را متحول کرده که هیچ شباهتی به نسل پیشین خود ندارند. گویی از برند متفاوت در حال توسعه هستند و هیوندا محسوب نمی شوند. دقیقا مشخص نیست توسان جدید چه زمانی رونمایی می شود اما در اوایل دهه بعدی این معرفی صورت خواهد گرفت. Sangyup Lee سابقه درخشانی در بخش طراحی داشته و در سال های قبل به عنوان مدیر بخش طراحی بنتلی فعالیت می کرد. در این میان سال 2016 به تیم هیوندا پیوست تا تغییر شگرفی روی محصولات این خودروساز کره ای به وجود آورد.

منبع

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا