اخبار روز دنیای خودرو

استون‌مارتین فیلم بعدی جیمزباند از نوع الکتریکیست

سری فیلم‌های جیمزباند از محبوبیت بسیاری بین سینما دوستان برخوردار است. سری فیلمی که به عنوان 007 هم شناخته می‌شود و نسخه بعدی آن قرار است با یک مدل جدید از محصولات استون‌مارتین اکران شود.

تاکنون در بیشتر فیلم‌های جیمزباند شاهد حضور خودروهای استون‌مارتین بودیم و قرار است نسخه بعدی نیز با چنین برندی مواجه شویم. براساس گزارش تازه انتشاریافته، استون‌مارتین در تلاش است تا برای نسخه بعدی فیلم جیمز باند از مدلی الکتریکی بهره گیرد.

وب‌سایت The Sun در گزارشی آورده‌است که Cary Joji Fukanaga کارگردان نسخه بعدی فیلم جیمزباند، خبر از به‌کارگیری استون‌مارتین Rapide E را داده است. Rapide E محصول الکتریکی شرکت اصیل بریتانیایی بوده که در سال‌های اخیر معرفی شد.

جیمزباند جدید با استون‌مارتین الکتریکی

این کارگردان بیان کرد که نمی‌خواهد باند جدید را در یک خودرو کوپه بنزینی مشاهده کند. Fukanaga تنها کسی نیست که موافق به کارگیری اتومبیل الکتریکی بوده و بلکه Daniel Craig نقش اصلی جیمزباند نیز با Fukanaga موافق است. آنها نمی‌خواهند در نسخه جدید از خودرویی بهره گرفته‌شود که سنتی بوده و باید از مدلی مدرن و آینده‌نگرانه استفاده شود.

باتوجه به گسترش روزافزون اتومبیل‌های الکتریکی عجیب نیست که در جیمزباند هم شاهد چنین مدلی باشیم. Rapide E یک سدان کوپه الکتریکی بوده که قادر است قدرتی 602 اسب بخاری تولید کرده و به سقف سرعت 248 کیلومتر برساعت برسد.

به هر حال باید منتظر باقی ماند تا مشخص شود در جیمز باند بعدی کدام محصول استون مارتین به‌کار گرفته خواهدشد.

منبع: ubergizmo

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا