اخبار روز دنیای خودرو

رنجروور اسپرت SVR با تیونینگ اوورفینچ قوی‌تر می‌شود

رنجروور اسپرت SVR از کمپانی بزرگ لندرور که حالا مالکانی هندی را به خود می‌بیند، در حال استاندارد یکی از قوی‌ترین شاسی بلندهای دنیا محسوب می‌شود. این خودرو در کنار مرسدس کلاس G و همچنین لامبورگینی اوروس از قوی‌ترین SUVهای دنیا به شمار می‌آیند اما حالا تیونر نه چندان معروف اوورفینچ قوی‌ترین محصول رنجروور را برای ارتقا قدرت و نمای بصری هدف گرفته است که در ادامه بیشتر به توضیح ویژگی‌های آن می‌پردازیم.

d3456a89 range rover sport svr tuning overfinch supersport 21

در وهله اول یک رژیم اساسی برای رنجروور اسپرت SVR در نظر گرفته شده است و همین امر موجب شده تا در رکاب‌ها، کاپوت، اسپویلر عقب، دیفیوزر و … از فیبرکربن استفاده شود تا وزن این دست پرورده اوورفینچ کاهش یابد. ورودی‌های هوا در جلو و بادگیرهای انتهای گلگیرهای عقب، برای عبور جریان بهتر هوا تغییر کرده‌اند و ارتفاع خودرو نیز تا حدی کاهش یافته است. در نگاه نخست رینگ‌های فورج کاری شده و 22 اینچی این کمپانی نیز بسیار خودنمایی می‌کنند، ضمن آنکه ترمزهای برمبو با 8 پیستون کاملا در پشت رینگ‌ها نمایان هستند.

رنجروور اسپرت SVR

در نمای داخلی نیز چرم‌های الماسی شکل صندلی‌ها خودنمایی می‌کنند. صندلی‌ها کاملا اسپرت هستند و به خوبی بدن سرنشینان را در بر می‌گیرند. همچنین باید گفت سقف و دیگر قسمت‌های کابین با آلکانترا پوشیده شده‌اند. ضمن اینکه باید یادآور شویم نام این خودرو حالا به رنجروور سوپر اسپرت تغییر پیدا کرده است. لازم به ذکر است؛ اوورفنیچ تنها 25 دستگاه از این نسخه بسیار خاص با آپشن‌های خاص خواهد ساخت و تا به امروز همگی آن‌ها پیش فروش شده‌اند.

07b0156a range rover sport svr tuning overfinch supersport 33

برای افزایش قدرت و داشتن صدایی بم‌تر این کمپانی سیستم اگزوز تیتانیومی سبک برای این خودرو در نظر گرفته است. ضمن اینکه ارتقاهای فنی را نیز SVR تجربه کرده اما هنوز اطلاعات دقیقی از آنها به بیرون درز پیدا نکرده است.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا