اخبار روز دنیای خودرو

نسل جدید رولزرویس فانتوم با لباس سیاه والد

این روزها تیونرها محصولات مختلف از برندهای اتومبیل روز دنیا را تیونینگ می کنند تا چهره ای جسور و جذاب تر به آن ها ببخشند. به تازگی تیونر ژاپنی والد هم دست به کار شده و رولزرویس فانتوم نسل جدید سدان را با لباس سیاه مزین کرده است.

تاکنون این تیونر مدل هایی چون Wraith و داون را تیونینگ کرده و در این بین نوبت به فانتوم نسل هشتمی رولزرویس رسیده که زیر تیغ جراحی والد رفته تا چهره ای جسورانه تر به خود گیرد. شاید کیت بدنه جدید والد چندان با نسخه استاندارد تفاوت نداشته باشد اما شرکت والد یک کیت اسپرت و جذاب را به کار گرفت.

رولزرویس فانتوم

در قسمت عقب و جلو اسپویلرهایی جهت بهبود آیرودینامیک در نظر گرفته شده و ظاهر اسپرتی به فانتوم جدید بخشید. در قسمت سپر ورودی های بزرگتری به کار گرفته شده تا آیرودینامیک به صورت بهتری عمل کرده و فانتوم نیز به سدان برجسته تری تبدیل شود.

فانتوم جدید با لباس بلند والد

اگرچه تیونینگ والد مطابق با ساختار فانتوم بوده و برای آن که چندان از نسخه اصیل و استاندارد خود فاصله نگیرد، تصمیم گرفته شد، چنین بدنه ای روی فانتوم لحاظ شود.

در بخش عقب دیفیوزر و سیستم اگزوز بزرگ به کار گرفته شد و تغییرات صورت گرفته روی این سدان لوکس آن را به یک سدان لوکس و اسپرت تبدیل کرده است. در سوی دیگر باید به رینگ های کرومی I13-F با سایز 24 اینچی چندپر اشاره کرد که به رنگ نقره ای است و در تطبیق با چهره مدل آن را زیبا کرده است.

رولزرویس فانتوم

گذشته از آن تایرهای اسپرت تویو 295/30R24 هم در این مدل به کار گرفته شد. اگرچه در سیستم تعلیق تغییری به وجود نیامد، اما کیت بدنه والد ارتفاع را کاهش داده است.

والد همچنین رنگ مات مشکی را برای این تیونینگ در نظر گرفته و این درحالیست که نسخه استاندارد متوجه چندین رنگ می شود. جزئیات بیشتری دردسترس قرار نگرفته و گویی تغییرات تنها شامل ظاهر فانتوم بوده است.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا