اخبار روز دنیای خودرو

بررسی امکان سفارش نسخه‌های خاص فروش با تجهیزات و آپشن‌های خاص‌تر

سفارشی‌سازی به سبک پورشه

اگر از مشتریان یا علاقمندان برند پورشه باشید، حتما می‌دانید که معمولاً این خودروساز آلمانی، لیست بلند بالایی از تجهیزات و پکیج‌های مختلف را به صورت آپشن‌های سفارشی در اختیار مشتریان مدل‌های مختلف خود قرار می‌دهد و این درحالیست که حتی در برخی از مدل‌ها، برای سفارش لوگوی رنگی پورشه بر روی رینگ‌ها (به جای لوگوی سیاه و سفید) نیز باید مبلغ بیشتری را پرداخت کنید.

پورشه
پورشه

علاوه بر انواع تجهیزات جانبی و امکانات رفاهی که به صورت آپشن در اتومبیل‌های پورشه عرضه می‌شوند، انتخاب‌های دیگری هم جهت تزئینات بدنه و داخل کابین این مدل‌ها در نظر گرفته شده‌است که تحت عنوان آپشن‌های Porsche Exclusive شناخته می‌شوند و در واقع مشتریان می‌توانند با استفاده از این گزینه‌ها، اتومبیلی کاملاً متناسب با سلیقه خود را سفارش دهند.

 به عنوان مثال؛ شما می‌توانید علاوه بر رنگ‌های معمولی بدنه، رنگ‌هایی خاص‌تر را برای پورشه خود انتخاب کنید و یا حتی رنگ قسمتی از پوشش‌های داخلی (صندلی و رودری ها)، تریم‌های تزئیناتی و حتی فریم ادوات کنسول مرکزی یا شبکه‌های دریچه‌های هوا را به دلخواه خود یا مطابق با رنگ بدنه سفارش دهید.

ضمناً در برخی از مدل‌ها، امکان انتخاب رنگ نوشته‌های روی بدنه یا رنگ شبکه‌های آبشش‌های جانبی نیز وجود دارد. از دیگر آپشن‌های Porsche Exclusive می‌توان به درج لوگو یا نوشته دلخواه شما بر روی پارکابی‌های آلمینیومی یا فیبرکربنی اشاره کرد که به صورت نورانی نمایان می‌شوند و البته ناگفته نماند که سفارش هریک از این آپشن‌ها، نه تنها موجب افزایش قیمت اتومبیل مورد نظر شما می‌شود، بلکه به علت خاص بودن و همچنین بسته به نوع و تعداد سفارشات، زمان تحویل خودرو توسط کمپانی را نیز افزایش می‌دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا