اخبار روز دنیای خودرو

تولیدات برند سوبارو در آمریکا از مرز 4 میلیون گذشت

یکی از مهم‌ترین برندهای تولیدکننده خودرو در جهان

تولیدات برند سوبارو در آمریک که یکی از مهم‌ترین برندهای تولیدکننده خودرو در جهان به شمار می‌رود از مرز 4 میلیون گذشت و خصوصاً مدل ایمپرزای آن‌یکی از معروف‌ترین و شناخته‌شده‌ترین خودروهای جهان در بین علاقه‌مندان به این حوزه به شمار می‌رود. سوبارو بیش از 30 سال است که در کشور آمریکا فعالیت رسمی و خط تولید بزرگی دارد و عمده محصولات تولیدشده در همان کارخانه برای فروش در بازار ایالت متحده آماده می‌شوند.

سوبارو
سوبارو

اما حالا خبرهایی که از این کارخانه به نام SIA به گوش می‌رسد، حاکی از تولید 4 میلیون سوبارو با مدل‌های مختلف در طی این سال‌ها فعالیت بی‌وقفه می‌دهد.

اما این افتخار نصیب چه خودرویی شد؟

جالب است بدانید خودرویی که توانست تولیدات برند سوبارو را به این عدد شگفت‌انگیز برساند یک دستگاه سوبارو اوت بک جدید در مدل 2020 بود که تولید آن به همراه یکی از معروف‌ترین مدل‌های سوبارو یعنی لگاسی در این کارخانه ادامه دارد.

این کارخانه که تنها خط تولید سوبارو در خارج از خاک ژاپن به شمار می‌رود با افزایش ظرفیت تولید خود از 67 هزار دستگاه در سال به ساخت 370 هزار دستگاه انواع مدل‌های سوبارو دست پیداکرده است که به‌عنوان یک موفقیت عظیم در این شرکت از آن یاد می‌شود. همچنین باید خاطرنشان کرد چهار میلیون خودرو با نظارت بیش از 5700 نفر مسئول مستقیم نظارت بر کیفیت خودرو در این کارخانه ساخته‌شده است.

سوبارو
سوبارو

مدل‌های جدید چه ویژگی‌هایی دارند؟

نسل جدید اوت بک 2020 با تریم های پایه، پریمیوم، لیمیتد، تورینگ، اونیکس ادیشن XT، لیمیتد XT و تورینگ XT عرضه خواهد شد. همچنین این تیپ‌های مختلف برای سوبارو لگاسی نیز قابل سفارش است.

هر دو خودروی جدید سوبارو از اوایل پاییز به مشتریان عرضه می‌شود و گفته‌شده که با استفاده از نسل جدید شاسی و سیستم تعلیق اختصاصی سوبارو در این دو خودرو فوق الذکر، ضمن بالارفتن قابلیت‌های هندلینگ خودرو، کابین بسیار آرم‌تر و سواری نرم‌تری را در نسل جدید سوبارو ها شاهد خواهیم بود.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا