اخبار روز دنیای خودرو

انتشار تصویر نسل بعدی تویوتا Highlander

شرکت تویوتا یکی از برندهای بزرگ صنعت خودروسازی محسوب می شود که همیشه سعی داشته بهترین محصولات را به مخاطبان و طرفداران خود ارائه دهد.

در حالی که چند ماه قبل نسل جدید سوپرا معرفی شد، به تازگی تصاویری در فضای اینترنت منتشر شده که نسل بعدی تویوتا Highlander شاسی بلند بزرگ این شرکت ژاپنی را نشان می دهد. تویوتا می خواهد در نمایشگاه نیویورک 2019، مدل 2020 تویوتا هایلندر را معرفی کند. انتظار داریم مدل جدید هایلندر از زبان طراحی جدید تویوتا برخوردار شده و یک مدل برجسته خواهد بود.

نسل جدید تویوتا Highlander بزرگتر از قبل است

البته باتوجه به ابعاد بزرگ مدل 2020 تویوتا Highlander را باید یک نسخه فول سایز نیز تلقی کرد. در تصویر تازه انتشاریافته، هایلندر دارای چراغ های LED جدیدتر نسبت به نسل پیشین است. طراحی کشیده تر و ارتفاع بیشتر احتمالا از ویژگی‌های این مدل نسبت به نسل قبلی خواهد بود. تویوتا طی رویداد 17 آوریل خود در نمایشگاه بین‌المللی نیویورک، این شاسی‌بلند جدید را معرفی می کند تا به گزارش های بی اساس پایان دهد. نسل چهارم  تویوتا Highlander انتظار می رود در مدل هشت نفره نیز به فروش برسد.

بنابراین قرار دادن آن در دسته شاسی بلندهای فول سایز عجیب نیست. متاسفانه مشخصات فنی این شاسی بلند آشکار نشده و مشخص نیست با چگونه مدلی رو به رو هستیم. در تصویر نیز تنها طراحی خودرو از زاویه کناری پیداست و جزئیات کاملی وجود ندارد.

احتمالا تویوتا در بخش پیشرانه از موتور 3.5 لیتری شش سیلندر بهره می گیرد تا پاسخگوی ابعاد بزرگ و قدرت بالا Highlander نسل جدید باشد. عرضه Highlander مدت زمانی در اواخر سال 2019 خواهد بود و برای کسب اطلاعات بیشتر باید تا نمایشگاه نیویورک 2019 به انتظار نشست.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا